اتصال اکانت ایمیل سایت به Gmail
اتصال اکانت ایمیل سایت به Gmail

بسیاری از کاربران پست های الکترونیکی چه آنهایی که یک کاربر عادی محسوب می شوند و چه آنهایی که صاحب یک وب سایت و ایمیل اختصاصی نظیر info@yoursite.com هستند، از طرفداران پر و پا قرص سرویس های رایگان ارائه دهنده ایمیل مانند Gmail به حساب می‌‎آیند و کوچ کردن از این خدمات محبوب، برای آنها دشوار است. ممکن است استفاده از نرم افزار های مدیریت ایمیل یا وب میل هایی که بطور پیش فرض در پنل مدیریت هاست وجود دارند برای صاحبان وب سایت و دارندگان ایمیل های شخصی، کمی نا ملموس باشد همچنین ممکن است آنها خواهان استفاده از امکانات متنوع سرویس جی میل باشند. در ادامه خواهید آموخت که چگونه ایمیل های شخصی وب سایت خود را به سرویس Gmail متصل نمایید و از طریق آن، ایمیل های خود را دریافت و ارسال نمایید. اتصال ایمیل های شخصی به سرویس Gmail دو بخش اصلی دارد: تنظیمات ارسال ایمیل ها توسط جی میل و دریافت کلیه ایمیل ها توسط جی میل.

ارسال ایمیل‌های سایت توسط جی میل:

مرحله یک:
وارد سایت mail.google.com شوید. نام کاربری و رمز عبور جی میل خود را وارد نمایید و یا یک حساب جدید ایجاد نمایید و وارد صفحه ایمیل خود شوید.

ارسال ایمیل‌های سایت توسط جی میل
ارسال ایمیل‌های سایت توسط جی میل:

 

مرحله دو:
روی آیکن “چرخ دنده” کلیک و گزینه Setting را انتخاب نمایید.

اتصال سایت به جیمیل

مرحله سه:
وارد تب Accounts and Import شوید و از قسمت “Send mail as”بر روی گزینه “Add another email address you own” کلیک نمایید.

آموزش اتصال سایت به جیمیل

 

مرحله چهار:
در پنجره باز شده، نام و آدرس ایمیل سایت خود را وارد و بر روی دکمه Next Step کلیک کنید. ممکن است در این مرحله از شما نام کاربری، رمز عبور و نوع سرور ارسال ایمیل سایت، پرسیده شود که با ورود اطلاعات می توانید به قسمت بعدی مراجعه نمایید.

آموزش اتصال ایمیل هاست به جیمیل

مرحله پنج:
اولین گزینه را انتخاب و بر روی دکمه Next Step کلیک نمایید. سپس در پنجره بعدی بر روی Send Verification کلیک نمایید تا یک ایمیل حاوی کد / لینک فعال سازی برای ایمیل سایت شما ارسال شود.

آموزش اتصال ایمیل هاست به جیمیل

 

 

 

مرحله شش:
ایمیل سایت خود را از طریق وب میل هاست بررسی نمایید. کد فعال سازی را از ایمیل دریافتی کپی نمایید و در پنجره مربوطه وارد نمایید. همچنین می توانید با کلیک کردن بر روی لینک ارسالی، فعال سازی خود را انجام دهید.
حال می توانید از طریق سرویس جی میل خود، ایمیل هایی از طرف آدرس سایت خود ارسال نمایید. تنها کافیست هنگام نگارش نامه آدرس ایمیل سایت خود را وارد نمایید.

دریافت کلیه ایمیل‌های سایت توسط جی میل از طریق سی پنل

مرحله یک:
وارد پنل مدیریت هاست Cpanel شویدو از قسمت Mail گزینه Forwarders را انتخاب نمایید.

دریافت کلیه ایمیل‌های سایت توسط جی میل ازطریق سی پنل

مرحله دو:
در صفحه جدید بر روی دکمه Add Forwarder کلیک نمایید.

دریافت کلیه ایمیل های سایت

 

مرحله سه:
در قسمت Address، ایمیل سایت خود و در قسمت Destination، آدرس جی میل خود را وارد نمایید. و در نهایت بر روی دکمه Add Forwarder کلیک نمایید. از این پس کلیه نامه هایی که به آدرس ایمیل سایت شما ارسال می شوند را بدون مراجعه به وب میل هاست خود، می توانید در صندوق پستی Inbox جی میل خود دریافت نمایید.

آموزش وصل کردن ایمیل سایت به سی پنل

 

 

اتصال اکانت ایمیل سایت به Gmail

دپارتمان آموزش هاست ایران

دپارتمان آموزشی هاست ایران در تلاش است جدید ترین آموزش های مرتبط با میزبانی وب را در اختیار کاربران عزیز قرار دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  27  =  35