innocafe96
innocafe96

اینوکافه ، نشستی تخصصی در محیطی صمیمانه با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی و علاقه‏ مندان ورود به این حوزه است.

این رویداد مختص صاحبان ایده های نوآورانه و طرح های کسب وکار نوپا تعریف شده تا بتوانند در کنار مهمانان، گپ و گفتی صمیمانه داشته باشند و دراین فرصت از تجربه‏ ها، دانش مدیریتی و تخصصی فعالان اکوسیستم کارآفرینی بهره‏ مند شوند. میهمانان این رویداد جمعی از کارآفرینان، مدیران استارتاپ‏ های موفق و سرمایه‏ گذاران فعال در این حوزه می‏باشد.

رویداد اینوکافه روز دوشنبه مورخ ۳۰ بهمن ماه ۹۶ در دانشکده مهندسی مکانیک با حضور تعدادی از مدیران عامل شرکت های دانشبنیان، کارآفرینان و مدیران استارت آپ های مطرح کشور برگزار می شود. برخلاف روال معمول رویدادهای مشابه، این برنامه محوریت سخنرانی نداشته؛ بلکه با توجه به چیدمان خاص و منحصر به فرد، محیطی فراهم می کند تا شرکت کنندگانی که ایده هایی برای راه اندازی و بهبود کسب و کار خود داشته اند، بتوانند به صورت مستقیم و رو در رو از تجربیات و راهنمایی های کارآفرینان و مدیران دعوت شده بهره ببرند.

هدف از اینوکافه ایجاد فرصت کسب تجربه و گفت و گوی مستقیم با کارآفرینانی است که توانسته اند کسب و کاری را از صفر شکل دهند و از جمله موفق ترین های کشور به شمار می روند.  بهترین مربیان کارآفرینی نه الزاما مدرسان آکادمیک، بلکه افرادی هستند که خود آستین بالازده، کسب و کاری تاسیس کرده و تجربیاتی اعم از شکست و موفقیت در کارنامه خود دارند.

در کنار رویداد اینوکافه نمایشگاه اینونما نیز با دورهم جمع کردن تعدادی از موفق ترین شرکت های دانش بنیان دانشگاه و مستقر در مرکز فناوری مرکز رشد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گوشه ای از دستاوردهای این مجموعه ها را به نمایش می گذارد تا دانشجویان بتوانند با مدیران جوان این شرکت ها تعامل مستقیم داشته باشند.

اینوکافه-کافه نوآوری

[mks_button size=”large” title=”ثبت نام در اینوکافه” style=”squared” url=”https://eventcenter.ir/Innocafekntu” target=”_blank” bg_color=”#88d651″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=”” nofollow=”1″]

اینوکافه جشنواره نوآوری و کسب و کار خواجه نصیر

دپارتمان آموزش هاست ایران

دپارتمان آموزشی هاست ایران در تلاش است جدید ترین آموزش های مرتبط با میزبانی وب را در اختیار کاربران عزیز قرار دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4  +  3  =