ششمین استارت‌آپ ویکند کارآفرینی "شروع کن" برگزار می‌شود
ششمین استارت‌آپ ویکند کارآفرینی "شروع کن" برگزار می‌شود

ششمین رویداد استارت‌آپ ویکند «شروع کن» با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، کارینوین، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و یونسکو در ۱۱ الی ۱۳ اردیبهشت ۹۸ در محل دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار ‌می‌شود.

رویکرد اختصاصی این رویداد استارت‌آپ «گردشگری» تعیین شده است که تیم برگزاری سعی بر آن دارند ضمن آموزش مفاهیم پایه‌ای کارآفرینی توأم با کارگاه‌های عملی و ترویج روحیه‎ تیم‌سازی، ایده‌های اولیه شرکت‌کنندگان را به مرحله ارزیابی، شکل‌گیری و پیاده‌سازی برسانند. بر اساس آمار منتشر شده بیش از ۳۶ درصد از استارت‌آپ‌هایی که در استارت‌آپ ویکند تشکیل شده‌اند، همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند و بیش از ۸۰ درصد از شرکت‌کنندگان نیز تصمیم بر ادامه همکاری با استارت‌آپ خود را دارند.

استارت‌آپ ویکند یک رویداد غیرانتفاعی جهانی است که ۳ روز آخر هفته اتفاق می‌افتد و رویکرد اصلی آن آموزش، شبکه‌سازی و اجرا و تجربه است در این رویداد مشتاقان کارآفرینی در حوزه‌ تخصصی آن رویداد خاص گرد هم می‌آیند تا با اشتراک‌گذاری مهارت و توانایی‌هایشان ضمن تشکیل تیم‌ها به راه‌اندازی ایده‌هایشان بپردازند. گروه افراد شرکت‌کننده در این رویداد به چهار زمینه کسب‌و‌کار، گرافیک، برنامه‌نویس و فعال گردشگری تقسیم می‌شوند. ظرفیت در نظر گرفته شده برای ثبت‌نام در این رویداد ۱۰۰ نفر بوده که این ظرفیت در بین چهار گروه مختلف از شرکت‌کنندگان به تناسب حجم متقاضی آن دسته تقسیم شده است.

مزایای شرکت در این رویداد (کارآفرینی با رویکرد گردشگری)

معرفی جهت استقرار تیم‌های برتر در مراکز رشد، معرفی سرمایه‌گذار برای طرح‌های کسب‌وکار، اخذ مشورت و دریافت تجربیات بزرگان حوزه کارآفرینی و فناوری اطلاعات و گردشگری. اظهار نظر ریزبینانه، فنی و مالی داوران، استفاده از تجربه و مهارت منتورها و بهره‌مندی از پنل‌های علمی و کاربردی سخنران‌ها و آشنایی با سرمایه‌گذاران از جمله مزایای ارزشمندی است که شرکت‌کنندگان در این رویداد نیز از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت startup-weekend.ir مراجعه کنند.

ششمین استارت‌آپ ویکند کارآفرینی “شروع کن” برگزار می‌شود

دپارتمان آموزش هاست ایران

دپارتمان آموزشی هاست ایران در تلاش است جدید ترین آموزش های مرتبط با میزبانی وب را در اختیار کاربران عزیز قرار دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

54  +    =  64