مجله خبری هاست ایران » کسب و کار » نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا
استارت آپ کسب و کار

نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا

نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری و کشاورزی) ، ۸ تا ۱۰ آذرماه ۹۶ با هدف تقویت روحیه ایده‌پردازی، ترویج گفتمان کارآفرینی و جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری با تکیه بر توانمندی‌های بالقوه استان لرستان در دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود.

حمزه امیری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان درباره این رویداد، گفت: با توجه به نیازسنجی جامعه ی استانی و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تأکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوۀ لرستان، رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری) به همت این بنیاد استانی برگزار می‌شود.
وی افزود: ایجاد انگیزه میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های نظام کنونی علم و فناوری کشور است و به همین دلیل یکی از اهداف ایدوکا نیز همین مهم است.
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تا پیش از برگزاری استارتاپ گردشگری لرستان دو پیش رویداد با موضوع گردشگری و کشاورزی در دانشگاه لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می‌شود.
امیری خاطر نشان کرد استانداری لرستان در همکاری و هماهنگی این رویداد مهم نقش بسیار برجسته ای را ایفا نموده است، وی همچنین تاکید کردند که دستگاه های علمی و فناورانه استان در برگزاری این رویداد همکاری لازم را دارند.
لازم به ذکر است، نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری) به همت بنیاد نخبگان استان لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و حمایت مرکز شتابدهی نوآوری و همکاری استانداری لرستان، ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری و دستگاه های علمی و فناورانه استان لرستان برگزار می شود.

 منتور و داوران رویداد

تسهیلگر و مشاور رویداد

آرش سروری: سردبیر و برنامه ساز در حوزه فناوری، مدیر و هدایتگر پنل های فناورانه و نوآورانه

مربیان:

علی حاجی محمدی: بنیان گذار و مدیر همیاروردپرس و ژاکت
مصطفی خلیل نسب: مدیرشتابدهنده و واحد طراحی و توسعه هاست ایران
سعید حسینی: بنیان گذار و مدیر فروشگاه آنلاین لیون کامپیوتر
سهیل شهیدی: بنیان گذار پیمنت۲۴ و مدیر صرافی ستاره سهیل
ایمان صفایی: مشاور بازاریابی, فروش و کار تیمی
علی امیری: یکی از بنیان گذاران و مدیران زرین پال
دکتر سیده هدیه تندکار: دکترای مدیریت، مدیرعامل خدمات کار آفرینی رایمند مدیران پویا, منتور و تحلیل گر رویداد های استارتاپی

داوران:

دکتر مهدی جبرائیلی: نابغه اقتصادی و دبیرکل خاورمیانه جامعه مدیران و کارآفرینان حرفه ای اتحادیه اروپا و آسیا
میلاد نوری: مدیر توکان تک و بنیان گذار پونز

مهمان ویژه:

رضا الفت نسب: دبیر انجمن صنفی کسب کار اینترنتی ایران و دبیر جشنواره وب و موبایل

کلیه علاقه‌مندان و ایده‌پردازان در حوزه گردشگری و کشاورزی لرستان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی idoka.ir مراجعه کنند. همچنین کانال تلگرامی نوین‌ایده زاگرس ، به‌عنوان کانال تحت نظارت بنیاد نخبگان استان که اطلاعات استارت‌آپی و کارآفرینی استان و کشور در آن انعکاس داده می‌شود، معرفی شده است.

افزودن دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه