آشنایی با افزونه Smart Updates در پلسک
آشنایی با افزونه Smart Updates در پلسک

در مطلب گذشته به آشنایی با افزونه WordPress Toolkit پرداختیم. در این مطلب می‌خواهیم به افزونه Smart Updates که قابلیت‌های اضافی بر روی افزونه WordPress Tollkit اضافه می‌کند، بپردازیم.

از مشکلاتی که افراد هنگام استفاده از وردپرس با آن مواجه می‌شوند، پیام‌های آپدیت هسته اصلی وردپرس، پلاگین ها و تم اصلی سایت به نسخه جدید و همچنین به وجود آمدن مشکلات مختلف برای سایت پس از آپدیت به نسخه جدید است.


مقاله مرتبط: ۷ پلاگین و افزونه مرورگر که برای بهبود سئوی وب‌سایت ضروری هستند


پلسک برای این مشکل راه‌کاری در نظر گرفته است و شما می‌توانید بدون آنکه بر روی نسخه اصلی سایت خود این آپدیت‌ها را انجام دهید بر روی کلون وب‌سایت خود آپدیت را انجام داده و پس از کسب اطمینان از عدم بروز مشکل بر روی وب‌سایت اصلی خود تغییرات را اعمال نمایید.

قابلیت‌های افزونه Smart Updates در plesk:

  • آپدیت اتوماتیک

افزونه Smart Updates به‌صورت پیوسته آپدیت‌های جدید هسته اصلی وردپرس، پلاگین ها و تم شما را بررسی می‌کند و در صورت وجود آپدیت آن‌ها را بر روی کلون سایت شما پیاده‌سازی می‌کند.

به تصویر زیر توجه نمایید:

قابلیت‌های افزونه Smart Updates در plesk:

همان‌طور که در نتایج پس از آپدیت بر روی کلون سایت می‌توانید مشاهده نمایید پس از آپدیت بر روی سایت ارور و یا مشکلی بر روی سایت وجود ندارد و می‌توانید آپدیت‌ها را بر روی سایت اصلی نیز پیاده نمایید.

در صورتیکه سایتتان با مشکل مواجه شود نیز نگران نباشید این افزونه تمامی ارورها را به شما نمایش می‌دهد و می‌توانید به بررسی و رفع آن‌ها بپردازید.

قابلیت‌های افزونه Smart Updates در plesk:

مزایای استفاده از افزونه Smart Updates:

  • امکان فعال‌سازی برای وب‌سایت‌های وردپرسی متفاوت
  • امکان فعال‌سازی حالت آپدیت اتوماتیک و آپدیت دستی
  • امکان آپدیت بر روی کلون وب‌سایت بدون تأثیرگذاری بر روی وب‌سایت اصلی
  • بررسی هوشمند هسته اصلی وردپرس، تم و پلاگین ها

لازم به ذکر است که این افزونه برای یک ماه به‌صورت رایگان است و در صورت عدم خرید لایسنس اصلی دیگر نمی‌توانید از امکانات این افزونه استفاده نمایید.

آشنایی با افزونه Smart Updates در پلسک

علی رجبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29  +    =  36