مجله خبری هاست ایران » به روز شده ها » پشتیبانی Plesk از نسخه 7.1.1 PHP
plesk به روز شده ها میزبانی وب

پشتیبانی Plesk از نسخه 7.1.1 PHP

پشتیبانی Plesk

کنترل پنل پلسک در وبلاگ رسمی خود خبر پشتیبانی Plesk Onyx از آخرین نسخه PHP7.1.1 را اعلام کرد. پیش از این آپدیت PHP 7.1.0 با بهبودها و تغییرات مختلفی همراه بود. برای اطلاع از جزئیات این نسخه به وب سایت رسمی PHP مراجعه کنید.

در ویرایش ۷.۱.۱ بیشتر باگ‌ها رفع شده‌اند و عملکرد بهتری برای سری PHP 7.1.x به ارمغان آورده است.


مقاله مرتبط: آنچه که درباره پی اچ پی ٧ باید بدانید


برای به روزرسانی آماده‌اید؟

پیش از به روز رسانی پی اچ پی به نسخه ۷.۱ نسخه سیستم مدیریت محتوا (CMS) را چک کنید.

برخی از CMS ها هنوز با آخرین نسخه PHP، چند ناسازگاری دارند. اگر شما با سی‌ام اس های معروف کار می‌کنید بهتر است با نسخه‌های سازگار آشنا شوید:

  • وردپرس: نسخه ۴.۷
  • جوملا: نسخه ۳.۶.۴
  • دروپال: ۸.۲.۳

هنوز بسیاری از افزونه‌ها و ماژول‌ها روی PHP 7.1.0 قابل استفاده نیستند، بنابراین اگر قصد دارید از پی اچ پی نسخه ۷ و قبل از آن به نسخه ۷.۱ کوچ کنید، حتماً احتیاط کنید. می‌توانید یک نسخه از سایت خود را با نسخه ۷.۱ امتحان کنید و در صورتی که مشکلی وجود نداشت، از آن بر روی سایت اصلی خود استفاده کنید.

نکته: اگر بر روی کنترل پنل پلسک از WordPress Toolkit استفاده می‌کنید، به راحتی می‌توانید از سایت خودتان یک نسخه کپی تهیه کنید و سپس نسخه جدید PHP را روی آن امتحان کنید.

نسخه PHP خود را بررسی کنید

در کنترل پنل plesk به مسیر زیر بروید

Tools & Settings – PHP Settings

نصب PHP 7.1 روی کنترل پنل plesk

به این مسیر Tools & Settings – Updates and Upgrades – Add / Remove components بروید و PHP 7.1 را انتخاب کنید. سپس روی دکمه Continue کلیک نمایید.

پس از اتمام فرآیند نصب، باید جدیدترین نسخه را برای دامنه‌هایتان فعال کنید. با مراجعه به Websites & Domains، دامنه خود را انتخاب کنید و روی آیکون PHP Settings کلیک کنید. در صفحه بعدی شما نسخه PHP و سایر پارامترها را تعیین می‌کنید.

اگر به روز رسانی PHP با موفقیت انجام شده بود و تمامی تنظیمات مورد نظرتان را انجام داده بودید، روی دکمه Save کلیک کنید. زیر آیکون PHP Settings، نسخه پی اچ پی نوشته می‌شود.

منبع plesk

افزودن دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه