صفحه فرود برای موبایل
صفحه فرود برای موبایل

موبایل‌ها و گوشی‌های هوشمند امروزه حرف اول را در فعالیت آنلاین می‌زنند. دستگاهی قدرتمند که در جیب شما است و برای همه کارها، از خرید گرفته تا بازی و جستجو در اینترنت به سراغ آن می‌روید. امروزه گوشیهای هوشمند از لپ‌تاپ های سال ۲۰۰۰ بسیار قدرتمندتر هستند. بسیاری از افراد در دنیای تجارت الکترونیک و تکنولوژی به اهمیت استفاده اینترنت با گوشی هوشمند، توجه نمی‌کنند، اگر می‌خواهید بر روی مخاطبان خود تأثیر بگذارید، نیاز دارید تا صفحه فرود یا لندینگ پیج خود را با گوشی‌های هوشمند هماهنگ کنید.

بهینه‌سازی برای موبایل حیاتی است

سرعت اینترنت هرسال در حال افزایش است و مخاطبان شما دیگر کندی در استفاده از سایت را نمی‌پذیرند. در دنیای امروز افراد برای بازدید از وب‌سایت‌های مختلف بیشتر از گوشی‌های هوشمند و تبلت ها استفاده می‌کنند. اندازه صفحه‌نمایش لپ‌تاپ یا کامپیوتر با گوشی‌های هوشمند و تبلت ها متفاوت است و این موضوع بسیار اهمیت دارد که لندینگ پیج شما برای هر دو گزینه بهینه‌سازی شده باشد.

برای پیدا کردن بسیاری از مکان‌ها افراد دیگر به سراغ دفترچه راهنما و یا نقشه نمی‌روند و با استفاده از اسمارت فون خود هر نیازی داشته باشند برآورده می‌کنند.

موضوع بسیار مهمی که در بهینه‌سازی لندینگ پیج وجود دارد، اندازه صفحه‌نمایش‌ها است. برخی افراد همیشه وب‌سایت‌ها را در کامپیوتر خانگی و صفحه‌نمایش ۲۲ اینچی باز می‌کنند، درحالی‌که اندازه صفحه‌نمایش تلفن‌های هوشمند چیزی حدود ۴.۷ تا ۵.۷ اینچ است.

در کل می‌توان گفت که تکنولوژی تلفن‌های هوشمند در دنیا میان افراد قالب شده است و تا زمانی که یک دستگاه کوچک و کاربردی در جیب اشخاص است کسی سراغ لپ‌تاپ ۱۵ اینچی برای جستجو و باز کردن وب‌سایت نمی‌رود. سرعت باز شدن وب‌سایت در دستگاه‌های مختلف و هم‌چنین پشتیبانی از عناصر کلیک شونده یا tappable در یک وب‌سایت به‌روز اهمیت دارد.

با ما همراه باشید تا به بررسی دلایل ضرورت بهینه‌سازی landing page برای موبایل بپردازیم:

اینفوگرافیک بهینه سازی صفحه فرود برای موبایل

ضرورت بهینه سازی صفحه فرود برای موبایل [اینفوگرافیک]

دپارتمان آموزش هاست ایران

دپارتمان آموزشی هاست ایران در تلاش است جدید ترین آموزش های مرتبط با میزبانی وب را در اختیار کاربران عزیز قرار دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  56  =  63