domain trustee service
domain trustee service

اگر قبلا برای ثبت نام دامنه‌هایی با پیشوندهای خاص اقدام کرده‌اید احتمالا با پسوندهایی مواجه شده‌اید که ثبت آن‌ها نیاز به برآورده کردن برخی الزامات محلی دارد. این الزامات باید توسط شخص ثبت کننده دامنه برآورده شود.

رعایت چنین الزاماتی گاها روند ثبت دامنه‌ها را بسیار پیچیده می‌کند. domain trustee service، سرویسی است که ایجاد شده تا به شما کمک کند پسوندهای مورد نظر خود را بدون نگرانی در مورد برآورده کردن الزامات خاص کشورهای مختلف ثبت کنید!

خدمات domain trustee service چه کاربردی دارد؟

همانطور که قبلا هم اشاره شد، برخی اوقات رجیستررهای دامنه شرایط خاصی را برای ثبت بعضی پسوندها در نظر می‌گیرند که منجر به پیچیده‌تر شدن ثبت این پسوندها می‌شود. به عنوان مثال، دارندگان دامنه‌های ccTLD (دامنه‌های سطح بالای کد کشور) باید شرکت‌های ثبت شده در کشور مرتبط با ccTLD باشند.

سرویس‌های domain trustee در شرایطی به کمک ما می‌آیند که نیاز به ثبت دامنه‌ای با شرایط خاص داریم اما امکان برآورده کردن آن شرایط را نداریم. Domain trustee service به شما کمک می‌کند تا بدون دغدغه ارائه برخی مدارک خاص، دامنه دلخواه خود را ثبت کنید.


مقاله پیشنهادی : چگونه بهترین دامنه را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟


مزایای استفاده از trustee service چیست؟

استفاده از خدمات domain trustee service به شما این امکان را می‌دهد که:

  • بتوانید پسوندهای دامنه‌های خاص که نیاز به ارائه مدارک محلی مطابق با قوانین کشورها دارد را ثبت کنی.
  • با استفاده از این خدمات بدون اینکه توسط کشور محل اقامت خود محدود شوید، می‌توانید دامنه مورد نظر خود را ثبت کنید.
  • با استفاده از سرویس domain trustee مالکیت کامل دامنه با شماست و می‌توانید به طور کامل از مزایای آن بهرمند شوید.

از سرویس domain trustee برای ثبت چه پسوندهایی می ‌توان استفاده کرد؟

پسوندهای زیادی وجود دارند که ثبت آن‌ها نیاز به ارائه مدارک خاصی دارد و می‌توانید با استفاده از سرویس domain trustee آن‌ها را ثبت کنید. در ادامه به بررسی برخی پسوندهای دامنه می‌پردازیم که با استفاده از سرویس domain trustee می‌توانید اقدام به ثبت آن‌ها کنید.

استفاده از سرویس domain trustee برای ثبت پسوند دامنه  .it

پسوند .it مخصوص کشور ایتالیا است‌. اما چون شبیه به مخفف عبارت information technology یا همان فناوری اطلاعات است، افراد بسیاری علاقمند به ثبت نام دامنه‌هایی با این پسوند هستند‌. اما رجیستری ایتالیا برای ثبت این پسوند نیاز به یک سری اطلاعات و مدارک اضافی دارد.

یکی از مهم‌ترین مدارک لازم برای ثبت این پسوند، لزوم ارائه یک آدرس معتبر واقع در اتحادیه اروپا است. ثبت کننده دامنه لازم است مشخصات معتبر و قابل احراز مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا را ارائه کند. سرویس‌های domain trustee هنگام ثبت دامنه با پسوند .it با آدرسی خارج از اتحادیه اروپا، بطور خودکار آن را با یک آدرس پستی اتحادیه اروپا جایگزین می‌کنند تا مطمئن شوند اطلاعات شما با قوانین رجستری ایتالیا مطابقت دارد. بنابراين شما می‌توانید بدون داشتن آدرس معتبر در اتحادیه اروپا، با استفاده از domain trustee service دامنه خود را ثبت کنید.


مقاله پیشنهادی : خرید و ثبت دامنه ai. به بهترین قیمت


استفاده از domain trustee service برای ثبت دامنه‌هایی با پسوند .de

یکی دیگر از پسوندهای دامنه سطح بالا، پسوند .de مربوط به کشور آلمان است. برای ثبت پسوند  .de در رجیستری آلمان شما با یکی از شرایط زیر روبه‌رو هستید:

  1. یک آدرس پستی معتبر واقع در اتحادیه اروپا دارید. در این شرایط مشکلی در خصوص ثبت دامنه با پسوند .de نخواهید داشت و بدون استفاده از سرویس‌های واسط می‌توانید نسبت به ثبت دامنه مورد نظر اقدام کنید.
  2. آدرس پستی معتبری در اتحادیه اروپا ندارید. در چنین شرایطی اگر فرد قابل اعتمادی در اتحادیه اروپا می‌شناسید که می‌توانید از آدرس پستی ایشان برای ثبت دامنه خود استفاده کنید، باز هم مشکلی نیست و می‌توانید برا ثبت دامنه بدون واسطه اقدام کنید.

اما اگر هیچ یک از شرایط بالا را ندارید و الزاما می‌خواهید دامنه‌ای با پسوند .de ثبت کنید، لازم است از کمک سرویس‌های واسط domain trustee استفاده کنید.

از جمله دیگر پسوندهایی که برای ثبت آن‌ها می‌توانید از domain trustee services استفاده کنید می‌توان پسوندهای .asia، .bayern، .ma، .my، و … را نام برد.

سرویس‌های domain trustee توسط شرکت‌های مختلفی ارائه می‌شوند. توجه داشته باشید برای استفاده از این سرویس‌ها لازم است در پنل آن شرکت مشخصات صحیح خود را وارد کرده و احراز هویت شوید. پس از تکمیل احراز هویت می‌توانید دامنه‌هایی که مشخص هستند را با استفاده از خدمات trustee آن شرکت واسط ثبت نمایید.

لازم به ذکر است استفاده از خدمات trustee عموما شامل هزینه است و بسته به نام دامنه مورد نظرتان باید به صورت سالانه هزینه‌ای را به شرکت واسط پرداخت کنید. این خدمات قابل لغو کردن نیز هستند، بنابراین هر زمان امکان ارائه مدارک مطابق با قوانین کشور مربوطه را داشته باشید می‌توانید مدارک لازم را ارائه کرده و خدمات domain trustee  را لغو کنید.

خرید دامنه

جمع بندی

بسیاری از پسوندهای نام دامنه وجود دارند که رجیستررها برای ثبت آن‌ها شرایط خاصی در نظر گرفته‌اند. این شرایط خاص می‌تواند روند ثبت دامنه را برای کاربران دشوار کند. استفاده از خدمات domain trustee service به شما کمک می‌کند بتوانید دامنه دلخواه خود را بدون نیاز به ارائه برخی مدارک محلی ثبت کنید.

در این مقاله به بررسی مفهوم سرویس domain trustee و مزایا و کاربردهای آن پرداختیم. اگر پس از خواندن این مقاله سوالی در مورد استفاده از این خدمات داشتید می‌توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین در صورتی که به این سرویس نیاز دارید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر با تیم پشتیبانی هاست ایران در ارتباط باشید.

سوالات متداول :

domain trustee service چیست و چه کاربردی دارد؟

دپارتمان آموزش هاست ایران

دپارتمان آموزشی هاست ایران در تلاش است جدید ترین آموزش های مرتبط با میزبانی وب را در اختیار کاربران عزیز قرار دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  17  =  18