۱۰ ابزار برای زمان‌بندی انتشار پست در شبکه‌های اجتماعی
۱۰ ابزار برای زمان‌بندی انتشار پست در شبکه‌های اجتماعی

همه ما با نحوه پست کردن انواع استاتوس‌ها، توییت‌ها و تصاویر در شبکه‌های اجتماعی مختلف آشنا هستیم. اگرچه مدیریت چندین شبکه برای بازاریابی تجاری شما در شبکه اجتماعی موضوع دیگری است که پیچیدگی خاص خود را دارد.

اگر مدیریت کانال‌های شبکه اجتماعی برای شما سخت و زمان‌بر است؛ ۱۰ ابزار برای زمان‌بندی انتشار پست در شبکه‌های اجتماعی اشاره‌ شده در این مقاله برای مدیریت آسان شبکه‌های اجتماعی را بررسی کنید.

در این مقاله ابزار مدیریت را به دو دسته کلی تقسیم می‌کنیم. لیست “بهترین ابزارها” که شامل بهترین ابزار شبکه‌های اجتماعی به‌صورت رایگان است و لیست “سایر ابزارها ” که لیست ابزارهای رایگان و پرداختی موجود در بازار را شامل می‌شود.

لیست بهترین ابزار‌ها برای زمان بندی انتشار پست در شبکه‌های اجتماعی

Buffer

Buffer

ابزار Buffer از جهت پشتیبانی عالی است و برای برنامه‌ریزی انواع مختلف پست‌ها شامل متن‌ها، لینک‌ها، تصاویر و … برای اکثر شبکه‌های اجتماعی، بسیار مناسب است. شما می‌توانید به‌صورت خودکار و بر اساس برنامه تعیین‌شده پست‌ها را منتشر کنید. علاوه بر این شما می‌توانید برای هر پست در هر شبکه اجتماعی به‌صورت جداگانه‌ای برنامه‌ریزی کنید.


مقاله مرتبط: اندازه تصاویر شبکه‌ های اجتماعی : راهنمای اندازه مناسب تصاویر برای هر شبکه


این ابزار دارای امکانات آنالیزی است و شما می‌توانید کارآیی پست‌های به اشتراک گذاشته‌شده خود را چک کرده و بهترین محتوای مناسب مخاطبان خود را کشف کنید. ویژگی قابل توجه این ابزار؛ تعیین زمان ایده آل برای تحویل پست‌ها است، بنابراین دسترسی مخاطبان شما را تقویت می‌کند. علاوه بر این، شما می‌توانید اکثر این کارها با استفاده از برنامه‌های موجود بر روی موبایل خود انجام دهید. هم در محیط اندروید و هم در محیط IOS.

قیمت: برای استفاده‌های اولیه رایگان است، برای امکانات بهتر دارای هزینه‌ای بین ۱۰ تا ۹۹ دلار

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، توییتر، لینکدین، پینترست، گوگل پلاس و اینستاگرام

Hootsuite

Hootsuite

Hootsuite یکی از پلتفرم‌های شگفت‌انگیز است که درزمینهٔ به شما مدیریت بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی از طریق یک پنل کمک می‌کند. ابزارهای موجود در این پلتفرم به شما اجازه می‌دهد که محتوای اجتماعی در پروفایل‌های متصل را برنامه‌ریزی کنید. علاوه بر این می‌توانید یک دید کامل و واضحی نسبت به‌صف محتوا در داشبورد خود داشته باشید و آنالیز داده زمان واقعی پست‌های منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی را مشاهده کنید.

این پلتفرم چندین مورد از شبکه‌های رسانه‌ای اجتماعی را مانند یوتیوب و وردپرس برخلاف بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید حجم زیادی از پست‌ها را با بارگذاری در فایل‌های CSV برنامه‌ریزی کنید. جالب اینجاست که این پلتفرم همانند بافر است و شما می‌توانید پست‌های خود را با استفاده از برنامه‌های موجود بر روی گوشی‌های اندروید و IOS مدیریت کنید.

قیمت: استفاده رایگان از ویژگی‌های محدود، برای امکانات بهتر دارای هزینه‌ای بین ۱۹ تا ۴۹۹ دلار

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، توییتر، لینکدین، یوتیوب، وردپرس، گوگل پلاس و اینستاگرام

Slack Social

Slack Social

ابزار Slack Social به شما کمک می‌کند تا اشتراک‌گذاری محتوای خود را ساده کنید و ارتباط با مخاطبین خود را بهبود ببخشید. با استفاده از این پلتفرم شما می‌توانید تمام پروفایل‌های شبکه اجتماعی خود را مدیریت کنید و در شبکه‌های مختلف تنها با یک کلیک پست بگذارید. همچنین این برنامه گزارش تحویل ایمیل به شما می‌دهد که به شما اجازه می‌دهد تا آمار پست‌ها را بررسی کنید و از کار آیی پروفایل‌هایی که در صندوق ورودی ایمیل شما هستند باخبر شوید.


مقاله مرتبط: چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم؟


Slack Social دارای یک محیط گرافیکی مناسب و آنالیز پست‌های شما در این پلتفرم به زبان ساده ارائه‌شده است تا شما به‌راحتی کار آیی کمپین خود را درک کنید. ویژگی قابل توجه این ابزار این است که شما می‌توانید وضعیت پست‌های برنامه‌ریزی شده خود را در زمان مشاهده کنید و پروفایل‌های شبکه اجتماعی خود همانند پست‌های برنامه‌ریزی خود به‌راحتی و با یک کلیک مدیریت کنید.

قیمت: استفاده رایگان برای ویژگی‌های محدود، برای استفاده از امکانات هزینه‌ای بین ۷ تا ۱۴ دلار دریافت می‌کند

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، توییتر، لینکدین، یوتیوب، Blogger و Tumblr

Later

Later

later یکی دیگر از پلتفرم‌هایی است که به شما اجازه می‌دهد تا پست‌های مرتبط مانند تصاویر و ویدیوها و برنامه اضافه و به‌صورت خودکار ارسال کنید. شما می‌توانید پست‌ها را در حالت تقویمی مرتب کرده و محتوای برنامه‌ریزی‌شده را به‌صورت اجمالی مشاهده کنید. پست‌ها را می‌توانید به‌راحتی به‌صف کنید و حتی می‌توانید آن‌ها را به‌صورت فایل‌های توده‌ای از گوگل درایو، دراپ باکس یا کامپیوتر خود بارگذاری کنید.


مقاله مرتبط: ٦ ابزار برتر برای ردیابی کمپین‌های راه‌اندازی شده با هشتگ در شبکه‌های اجتماعی


شما می‌توانید پست‌ها را با استفاده از پیش‌نمایش کشیدن و گذاشتن Later که امکان استفاده از آن‌هم در موبایل و هم در کامپیوتر وجود دارد، برنامه‌ریزی کنید. همچنین شما این اجازه را دارید که قبل از برنامه‌ریزی، پست‌ها را به‌صورت پیش‌نمایش مشاهده کنید. با استفاده از این ابزار شما می‌توانید محتوای خود را جستجو، مدیریت و دوباره ارسال کنید و با استفاده از آنالیز پلتفرم پست‌های خود درزمینهٔ میزان کلیک و دنبال کننده‌ها چک کنید.

قیمت: استفاده رایگان برای دارندگان اکانت‌های اولیه، برای استفاده از امکانات بهتر هزینه‌ای بین ۹ تا ۴۹ دلار دریافت می‌کند.

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و پینترست

Postfity

Postfity

ابزار postfity به شما اجازه می‌دهد که مخاطبان خود را به‌صورت مؤثری درگیر کنید و آمارهای موجود در زمان واقعی را برای تمامی اکانت‌های متصل مشاهده کنید. شما می‌توانید چندین اکانت اجتماعی را ثبت و محتوای خود را به‌صورت روزانه، هفتگی و ماهانه برنامه‌ریزی کنید. پستیفیتی همچنین شامل سیستم محتوای داخلی پیشنهادی است که پست‌هایی بامعنا و الهام‌بخش ایجاد می‌کند.

پست‌ها می‌توانند به‌صف اضافه شوند و بر اساس برنامه موردنظر آن‌ها را به‌صورت متناوب در ساعت‌های مقررشده منتشر کند. این موضوع به شما کمک می‌کند تا زمان را ذخیره کنید و پست‌های خود را برای تمام شبکه‌های اجتماعی برنامه‌ریزی کنید؛ در این ابزار پست‌ها می‌توانند از هرجایی مدیریت شوند و از طریق گوشی‌های موبایل اندروید و IOS قابل‌برنامه‌ریزی هستند.

قیمت: استفاده رایگان برای ویژگی‌های اولیه، برای برنامه‌های بهتر ماهیانه بین ۸ تا ۴۹ دلار دریافت می‌کند.

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین، vkontakte و Xing

Zoho Social

Zoho Social

Zoho Social یک ابزار قدرتمند تجاری است که به شما کمک می‌کند پست‌های نامحدود را بر اساس تقویم انتشار آن به‌طور خودکار و سریع برنامه‌ریزی کند. پست‌ها یا پیام‌ها می‌تواند از طریق یک داشبورد مانند ابزار بالا به‌صف شود. نکته قابل توجه، وجود مشخصه اسمارت کیو در این پلتفرم است که در برنامه‌ریزی پست‌ها برای انتشار به شما کمک می‌کند تا پست‌ها را زمانی منتشر کنید که اکثر مخاطبین شما قادر به مشاهده آن باشند.

Zoho Social همچنین به شما این اجازه را می‌دهد تا پست‌ها را در تعداد زیاد و برای چندین شبکه اجتماعی برنامه‌ریزی کنید. این پلتفرم همچنین دارای امکانات لازم برای همکاری تیمی و بحث برای ایجاد بهترین ایده‌ها برای بازاریابی محتوا است. این ابزار همچنین به شما بینش و تجزیه‌وتحلیلی را در مورد پست‌ها ارائه می‌دهد تا استراتژی رشد و پیشرفت در رسانه‌های اجتماعی را متوجه شوید.

قیمت: استفاده رایگان برای عملکردهای اولیه، برای امکانات بهتر ماهیانه بین ۱۰ تا ۵۰ دلار دریافت می‌کند.

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و گوگل پلاس

سایر ابزارها

postcron

postcron

postcron این اجازه را به شما می‌دهد که پست‌های خود را در چندین شبکه اجتماعی برنامه‌ریزی کنید. این ابزار بر روی تصاویر شما به‌صورت خودکار علامت‌گذاری می‌کند و همچنین دارای امکانات پست خودکار و بارگذاری انبوه است که به شما اجازه می‌دهد تا هزار پست را به‌صورت انبوه با استفاده از اکسل یا Google Docs/Sheet برنامه‌ریزی کنید.

قیمت: برای امکانات کامل ماهیانه بین ۸ تا ۲۱۹ دلار

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و گوگل پلاس

kuku.io

kuku.io

kuku.io یکی از ابزارهای ارتباطی است که به شما اجازه می‌دهد در چندین شبکه اجتماعی پست بگذارید و کمپین‌های بازاریابی مؤثر را مدیریت کنید و بهترین زمان را برای قرار دادن پست در هر اکانت اجتماعی انتخاب کنید. علاوه بر این شما می‌توانید منطقه زمانی خود را تغییر دهید، تاریخچه منتشرشده خود را ببینید و از ابزار تجزیه‌وتحلیل برای آگاهی از کار آیی استفاده کنید.

قیمت: برای امکانات کامل ماهیانه بین ۸ تا ۲۹ دلار

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین، گوگل پلاس، پینترست، تلگرام، Tumblr، vkontakte و ok.ru

SmarterQueue

SmarterQueue

SmarterQueue به شما اجازه می‌دهد تا پست‌های رسانه اجتماعی خود را بر اساس ثانیه‌ها با استفاده از تقویم تصویری گذاشتن و برداشتن برنامه‌ریزی کنید. این ابزار می‌تواند به‌صورت خودکار محتوای همیشه‌سبز را بازیابی کند تا به بیشترین تعداد مخاطب و بیشترین میزان درگیری مخاطب برسد. علاوه بر این شما می‌توانید محتواهای سایت‌ها و فیدها را سرپرستی کنید و کار آیی آن‌ها بررسی کنید.

قیمت: ماهیانه بین ۱۹٫۹۹ تا ۷۹٫۹۹ دلار دریافت می‌کند.

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، لینکدین، توییتر و اینستاگرام و گوگل پلاس و پینترست برای آینده برنامه ریزی شده‌اند

Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social به شما اجازه می‌دهد که استراتژی رسانه اجتماعی خود را برنامه‌ریزی کنید و پیام‌های موجود در پلتفرم‌های مختلف را با استفاده از تقویم تصویری برنامه‌ریزی کنید. شما می‌توانید پست‌های خود را به صف کنید و همچنین محتواهای چندرسانه‌ای خود را با استفاده از ویرایشگر داخلی تصویر، ویرایش کنید. شما می‌توانید برچسب‌های مرسوم را بر روی پیام‌های خود قرار دهید و آن‌ها را همانند چک کردن تجزیه‌وتحلیل پست‌ها مرتب کنید.


مقاله مرتبط: ٥ روش دانلود ویدئو از اینستاگرام


قیمت: ماهیانه بین ۱۹٫۹۹ تا ۷۹٫۹۹ دلار برای امکانات حرفه‌ای خود دریافت می‌کند.

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، لینکدین، توییتر، اینستاگرام و گوگل پلاس

Sendible

Sendible

Sendible برنامه‌ریزی خط جریانی پست را به همراه ابزارهای مؤثر انتشار رسانه اجتماعی پیشنهاد می‌دهد. به‌طور شگفت‌انگیزی پست‌ها می‌توانند به‌صورت انبوه برای انتشار یافتن در چند شبکه اجتماعی برنامه‌ریزی شوند.

یکی از امکانات شگفت‌انگیز آن تکرار خودکار پست‌های محبوب است و می‌تواند از طریق RSS فید پست خودکار ارائه دهد. همچنین مشخصه صف هوشمند آن امکان ارائه پست‌های گروهی را فراهم می‌کند.

قیمت: ماهیانه بین ۴۹ تا ۴۹۹ دلار برای امکانات شگفت‌انگیز خود دریافت می‌کند.

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، لینکدین، توییتر، اینستاگرام، پینترست و گوگل پلاس

eClincher

eClincher

eClincher به شما اجازه می‌دهد که محتوای خود را به‌صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه با استفاده از تقویم هوشمند برنامه‌ریزی کنید. انتشاردهنده پست خودکار این ابزار زمان شما را ذخیره می‌کند و به شما کمک می‌کند که نتایج بهتری از استراتژی رسانه اجتماعی خود بگیرید. یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این ابزار پشتیبانی آن از کوتاه کننده آدرس گوگل است که به‌صورت خودکار لینک پست‌های شما را کوتاه کرده و تجزیه‌وتحلیل را ارائه می‌دهد.

قیمت: ماهیانه بین ۴۹ تا ۴۹۹ دلار برای امکانات مختلف خود دریافت می‌کند.

پشتیبانی‌ها: فیس‌بوک، لینکدین، توییتر، اینستاگرام، پینترست، یوتیوب و گوگل پلاس

به طور خلاصه…

[table id=8 /]
۱۰ ابزار برای زمان‌بندی انتشار پست در شبکه‌های اجتماعی

علی رجبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6  +  2  =