مجله خبری هاست ایران » کسب و کار » رویداد Seedstars 2018 در تهران، شیراز و اصفهان برگزار می‌شود
استارت آپ کسب و کار

رویداد Seedstars 2018 در تهران، شیراز و اصفهان برگزار می‌شود

رویداد Seedstars 2018 در تهران، شیراز و اصفهان برگزار می شود

معرفی سیداستارز

سیداستارز جهانی، مجموعه‌ای است که تاکنون در بیش از ۸۰ کشور جهان، با هدف سرمایه‌گذاری موثر (ImpactInvestment) وارد شده است. این مجموعه با برگزاری رویداد seedstarsworld در بازارهای در حال ظهور از استارتاپ‌های برتر هر کشور دعوت می‌کنند تا در مرحله اول در رویداد مقدماتی که در شهرهای مختلف دنیا برگزار می‌شود، شرکت نمایند و تیم‌های برتر در مرحله دوم به رویداد منطقه‌ای و پس از آن به رویداد جهانی در کشور سوییس راه پیدا می‌کنند تا جایزه ۵۰۰ هزار دلاری نصیب تیم اول گردد.

همچنین شبکه سرمایه‌گذارانی که با سیداستارز در ارتباط هستند تلاش می‌کنند تا بر روی استارتاپ‌های مستعد در کشورهای آمریکای جنوبی، آسیا، آفریقا و خاورمیانه سرمایه‌گذاری نمایند.

هدف از این رویداد، نمایش ظرفیت کارآفرینی و فناوری اطلاعات شرکت های نوپا در عرصه داخلی و بین المللی است که باعث پیشرفت دستاورد های تکنولوژی ایران خواهد شد و علاوه بر آن باعث ایجاد فضای رقابتی بین محصولات این حوزه در ایران و سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی می گردد.

موشن گرافیک سيداستارز ٢٠١٨:

سفیر سیداستارز در ایران

آقای پویا کندری مدیر عامل شتابدهنده فارابی (شتابدهنده تخصصی فناوری‌های مالی) تاکنون ۴ سال سفیر این مجموعه در ایران بوده‌اند و کلیه ارتباطات مجموعه سیداستارز در ایران را ایشان پیگیری می‌نمایند.

سیداستارز تهران

کشور ایران نیز تاکنون ۴ سال میزبان این رویداد بوده است و در این ۳ سال نمایندگان مختلفی را به عنوان استارتاپ برتر به رویداد جهانی اعزام نموده است.

  • سیداستارز ۲۰۱۴ –این رویداد در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد که در آن ۱۰ استارتاپ برتر حضور داشتند و ۶۰ نفر نیز در این رویداد شرکت نمودند.
  • سیداستارز ۲۰۱۵ – این رویداد در شتابدهنده آواتک برگزار شد که در آن ۴۰ استارتاپ ثبت نام نمودند و ۱۰ استارتاپ برای ارائه بر روی استیج انتخاب شدند. در این رویداد بیش از ۱۲۰ نفر نیز شرکت کردند.
  • سیداستارز ۲۰۱۶ – این رویداد در باشگاه پیام (مجموعه وزارت ارتباطات و اطلاعات) برگزار شد و ۵۰ استارتاپ در آن ثبت نام نمودند. همچنین بیش از ۲۳۰ نفر در این رویداد شرکت نمودند.
  • سید استارز ۲۰۱۷ –این رویداد در باشگاه پیام (مجموعه وزارت ارتباطات و اطلاعات) برگزار شد و بیش از ۵۵ استارتاپ در آن ثبت نام نمودند. همچنین بیش از ۲۵۰ نفر در این رویداد شرکت نمودند.

اطلاعات سید استارز

تاکنون شرکت‌هایی نظیر چیلیوری، شبکه تبلیغات، شتابدهنده آواتک، شتابدهنده فارابی از این رویداد حمایت کرده‌اند و همچنین این رویداد در بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی بازتاب خبری گسترده‌ای داشته است.

سید استارز ۲۰۱۸

سیداستارز امسال ۱۵، ۱۷ و ۲۰ مهرماه جاری به ترتیب در اصفهان، شیراز و تهران برگزار می‌شود و در نهایت رویدادی تحت عنوان سیداستارز ایران در تهران در مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی (ظرفیت ۶۵۰ نفر) برگزار خواهد شد تا استارتاپ برتر ایران به عنوان نماینده کشورمان به سوییس و رقابت جهانی برود.

حامیان سیداستارز ایران۲۰۱۸

  • حامی تهران – دانشگاه شهید بهشتی، شتابدهنده فارابی، مهتاب ،ایرانسل، اسنپ تریپ، صباویژن
  • حامی اصفهان – فضای کاری اشتراکی آبی سفید،اتاق بازرگانی اصفهان
  • حامی شیراز –مرکز نوآوری دانشگاه شیراز، شتابدهنده کوانتوم

توضیحات:

  • زبان برگزاری این رویداد انگلیسی است. کلیه سخنرانان و استارتاپ‌های حاضر به زبان انگلیسی در تمامی رویدادها ارائه خواهند داد.
  • این رویداد از طریق پخش زنده در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی مختلف به سایر علاقمندان در دنیا نمایش داده خواهد شد. (درحال بررسی)
  • همچنین نسخه‌ ضبط شده این رویداد نیز در شبکه‌های اجتماعی مختلف پس از رویداد برای بازدید قرار داده خواهد شد.

تخفیف ویژه

هاست ایرانی‌های عزیز می‌توانند با وارد کردن کد تخفیف hostiran در هنگام ثبت‌نام، از ۴۰ درصد تخفیف ویژه ثبت نام رویداد بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وب سایت seedstars.ir مراجعه نمایند.

ثبت نام رویداد

افزودن دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه