اردوی زمستانی استارتاپ در دانشگاه آزاد رودهن
اردوی زمستانی استارتاپ در دانشگاه آزاد رودهن

سه روز آخر هفته اگرچه برای تعطیلات واستراحت برای مردم عادی است اما کارآفرینان مشتاق درصدد راه اندازی ایده های عملی هستند. در اردوهای استارتاپ ویکند شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند. تیم های کارآفرینی روی توسعه و اجرایی کردن طرح و ایده خود کار می‎کنند در این بین تیم‎ها سعی دارند تا با اعتبار بخشی به ایده های خود، در داوری روز آخر حداکثر امتیاز را به خود جلب کنند. سپس در پایان برنامه تیم ها طرح های نهایی و یا محصولات نهایی خود را ارائه داده و با انتخاب تیم برتر رویداد به پایان می‎رسد.

اولین اردوی زمستانی استارتاپ و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن، از چهارشنبه ۶ دی لغایت جمعه ۸ دی، در کنار بهترین منتورها و اساتید و سخنرانان ایران برگزار می شود.

استارتاپ ویکند رودهن

تخفیف ثبت نام

هاست ایرانی‌های عزیز می توانند با وارد کردن کد تخفیف hostiransw در هنگام ثبت نام، از ۲۰ درصد تخفیف ویژه بهره مند شوند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وب سایت استارتاپ ویکند رودهن مراجعه نمایند.

  • زمان:  چهارشنبه ۶ دی لغایت جمعه ۸ دی ۹۶
  • محل برگزاری: مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن
  • نشانی: رودهن، بلوار امام خمینی، انتهای خیابان دانشگاه، ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور
اردوی زمستانی استارتاپ در دانشگاه آزاد رودهن برگزار می شود

تیم تحریریه مجله هاست ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  59  =  68