مجله خبری هاست ایران » کسب و کار » بیش از دو میلیون شماره‌ی منحصربه‌فرد در rond.ir
  • mag-telegram.jpg
  • landing96-300-420.jpg
کسب و کار نقد و بررسی

بیش از دو میلیون شماره‌ی منحصربه‌فرد در rond.ir

rond.ir

در دنیای امروز، تأثیرگذاری بر مخاطبین نقش و اهمیت بالایی در تقویت ارتباطات حرفه‌ای داشته و نقش عواملی نظیر پوشش ظاهری، اقلام خاص و ویژگی‌های «منحصربه‌فرد» که می‌تواند تصویر شما را در ذهن طرف مقابل پررنگ و ماندگار کند، غیرقابل چشم‌پوشی است. بهره‌مندی از یک خط تلفن همراه رند، تصویری مانا را از شما در ذهن مخاطب بجای می‌گذارد و به همین دلیل است بسیاری از چهره‌های سرشناس، تجار معتبر و شرکت‌های بزرگ سعی در به دست آوردن تلفن‌های رند و خاص برای خود و کسب‌وکارشان دارند.

بازار خریدوفروش شماره‌های رند از دیرباز در ایران رواج داشته و عده‌ی قابل‌توجهی در این حوزه فعالیت داشته و دارند. نبود مرجعی برای کسب اطلاعات از قیمت بازار و شفافی در قیمت‌‌گذاری، عوامل بازدارنده در رشد این کسب‌وکار بوده است. رند، با اتکا به ابزارهای تکنولوژیک این کاستی را با ابزاری نوآور مرتفع کرده است.

عده‌ای از جوانان خوش‌فکر و پیشروی کشورمان با کشف این نیاز بازار، قریب به ده سال پیش سامانه‌ی تخصصی خریدوفروش شماره‌های رند و خاص را راه‌اندازی کرده و طی این یک دهه، خدمات خود را متناسب با درخواست کاربران این سامانه توسعه و بهبود بخشیده‌اند. استمرار در خدمت‌رسانی، پایداری سرویس و کیفیت خدمات اعتماد کاربران را جلب و rond.ir را به برندی معتبر و نام‌آشنا در این بازار تبدیل کرده است.

اخیر تعداد شماره‌های منحصربه‌فرد ثبت شده در این سامانه از مرز ۲.۰۰۰.۰۰۰ شماره عبور کرده که عدد تحسین‌برانگیزی تلقی می‌شود. کسب این تعداد کاربر برای یک کسب‌وکار اینترنتی، هنوز در کشور ما بسیار دشوار است و کسب‌وکارهای آنلاین محدودی را می‌توان یافت که بیش از یک میلیون کاربر داشته باشند.

تعداد شماره های ثبت شده در rond.ir

خدمات یکپارچه: کاملاً رایگان

برخلاف سایر کسب‌وکارهای پلتفرمی که بازار عرضه و تقاضا را به هم متصل کرده و از محل دریافت کمیسیون معاملات کسب درآمد می‌کنند، rond.ir تمامی امکانات و خدمات خود را به‌صورت کاملاً رایگان ارائه می‌نماید و از هیچ‌کدام از طرفین معامله مبلغی دریافت نمی‌کند. ده سال فعالیت این پلتفرم و ارائه‌ی خدمات به صدها هزار کاربر، این سامانه را از نظر شیوه‌ی مدیریت کسب‌وکار منحصربه‌فرد کرده است. به نظر می‌رسد که با توجه به توفیق اخیر این مجموعه، مدل کسب‌وکارشان می‌تواند الگویی جذاب برای سایر فعالان عرصه‌ی استارتاپی قرار گیرد.

شماره و دامنه

rond.ir خدمات خود را به تلفن همراه محدود نکرده و با توجه به نفوذ و گسترش وب‌سایت‌های اینترنتی و نیاز گسترده‌ی افراد و شرکت‌ها به دامنه‌های اینترنتی، بخش خریدوفروش دامنه‌های رند را نیز به وب‌سایت خود اضافه کرده است که با استقبال بسیار بالایی از سمت کاربران مواجه شده و تا کنون بیش از ۷۰.۰۰۰ دامنه قابل خرید آگهی شده است. علاوه بر شماره تلفن همراه و دامنه‌های اینترنتی، امکان خریدوفروش خط تلفن ثابت نیز در این سامانه فراهم آماده است.


مقاله مرتبط: راهنمای فروش دامنه اینترنتی


آماری جذاب از شمارههای رند ایران

شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید بیشترین حجم از شماره‌های رند مربوط به شرکت همراه اول است. پس از آن، ایرانسل در سکوی دوم قرار دهد و رایتل جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. سامانتل به‌عنوان اپراتوری تازه وارد به بازار تلکام، بر جایگاه چهارم ایستاده و پس از آن، تالیا قرار دارد. به نظر می‌رسد کماکان بازار تلفن همراه در اختیار اولین اپراتور ایران است و عموم مردم علاقه‌ی بیشتری به سرشماره‌های همراه اول نشان می‌دهند.

بازار خطوط رند را دست کم نگیرید

با نگاهی به آمار خیره‌کننده‌ی این سامانه و گشت‌وگذار در این وب‌سایت، مشخص می‌شود که بازار خریدوفروش سیم‌کارت‌های رند در ایران فرصت جذابی برای سرمایه‌گذاری و فعالیت است. به نظر می‌رسد که هرروز افراد بیشتری به سراغ این بازار نسبتاً بکر روی می‌آورند و شاید بتواند فرصت‌هایی تازه را در آن ایجاد و یا کشف کرد.

ابزار بهینه سازی وب هاست ایران