دانلود رایگان قالب HTML ایمیل
دانلود رایگان قالب HTML ایمیل

خبرنامه ایمیلی ریسپانسیو شروعی عالی برای هر کمپینی است که شما در ذهن دارید. اگر می‌خواهید اطلاعات جدید ارائه دهید، آفرهای ویژه‌ای را تبلیغ کنید یا با مشترکان خود مجددا ارتباط بگیرید، استفاده از قالب HTML ایمیل خبرنامه می‌تواند یک ترفند خوب باشد.

مهم‌تر از همه، این خبرنامه در هرجایی که کاربران آن را باز کند عملکرد بی‌نقصی خواهد داشت. طرح‌ ریسپانسیو با تمام رزولوشن‌های پرطرفدار نمایشگرها سازگاری دارد و در تمام دستگاه‌ها به‌خوبی نمایش داده می‌شود.

ما در عصری زندگی می‌کنیم که سایت‌ها و خبرنامه‌ها را نمی‌توان جدا از هم تصور کرد و این دو درواقع شانه‌به‌شانه هم پیش می‌روند. آن‌ها یک حالت منحصربه‌فرد از ارتباط را میان یک مالک سایت و مخاطبان آنلاین برقرار می‌کنند. وقتی‌که یک سایت در دسترس کاربرانی از تمام نقاط جهان قرار گرفت تا از آن بازدید کنند و لذت ببرند، یک خبرنامه با محتوای خاص می‌تواند یک حس آمیختگی و تعلق به یک گروه خصوصی یا جامعه‌ای مخفی را ایجاد کند. این دو در کنار هم با کاربران آنلاین تعامل می‌کنند تا آن‌ها با شما وارد یک گفتگو شوند در نتیجه بتوانید یک پیوند را ایجاد کنید. خبرنامه‌های ایمیلی را نمی‌توان نادیده گرفت یا فراموش کرد.

اگر یک وبلاگ یا مجله آنلاین دارید شاید سخت باشد که بتوانید هر دو آن‌ها را در یک سطح بالایی از کیفیت نگه دارید. برای رفع این نیاز، باید یک خبرنامه ایمیلی ریسپانسیو و منعطف در کنار دست خود داشته باشید.

اپ Postcards، سعی می‌کند تا زیباهایی که می‌توانند در اکثر پروژه‌ها عملکرد خوبی داشته باشند را حفظ کند. این خبرنامه یک طراحی زیبا، شسته و رفته و چشم‌نواز دارد که شکاف‌هایی منظم و مقدار زیادی فضای سفید بین بخش‌های آن یافت می‌شود. رنگ‌ها طبیعی هستند و تایپوگرافی نیز قوی است.

دانلود رایگان قالب HTML ایمیل

در این قالب پنج بخش را خواهید یافت که با دقت نمایش داده شده‌اند:

هدر کلاسیک فوق‌العاده باریک با یک لوگو تایپ و مجموعه‌ای از لینک‌ها.

یک بلاک برای داستان اصلی به همراه تصویر. می‌توانید تاریخ، عنوان، گزیده و البته لینک به سایر نشریات را اضافه کنید.

یک بخش دو ستونه که به صورت پیش‌فرض برای ترویج پست‌های وبلاگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. درحالی‌که فقط دو بلاک وجود دارد، هرکدام از آن‌ها دارای یک تصویر زمینه برجسته هستند و همواره می‌توانید آیتم‌های بیشتری نیز اضافه کنید.

یک بخش با یک شبکه کوچک که هر سلول در آن شامل یک تصویر و محتوا است که به طرز ماهرانه در سمت راست قرار دارد. می‌توانید برای مناطق موردنظر هدر و همچنین یک توضیح کوتاه بنویسید.

یک بخش برای پوشش تمام موارد ضروری: اطلاعات تماس، شبکه‌های اجتماعی و صحبت‌های پایانی.

خبرنامه ایمیلی HTML ریسپانسیو را رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان قالب HTML ایمیل

علی رجبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50  +    =  60