مجله خبری هاست ایران » کسب و کار » فروش ویژه پکیج های آموزش نرم افزار های مهندسی در سایت مارکت کد
ابزار طراحی و توسعه کسب و کار

فروش ویژه پکیج های آموزش نرم افزار های مهندسی در سایت مارکت کد

فروش ویژه پکیج های آموزش نرم افزار های مهندسی در وب سایت مارکت کد

با افزایش ظرفیت دانشگاه های کشور برای دانشجویان کارشناسی ارشد، تعداد دانشجویانی که نیاز به راهنمایی و مشاوره برای انجام پایان نامه های خود را دارند افزایش یافته است. سایت مارکت کد این نیاز را درک نموده و در صدد رفع این مشکل که از مهم ترین دغدغه های دانشجویان کارشناسی ارشد می باشد، بر آمده است.

سایت مارکت کد برای رفاه حال دانشجویان علاقه مند به رشته های مهندسی به انتشار مقاله های رایگان برای رشته های مهندسی هم چون مکانیک, برق؛ شیمی, هوا و فضا, کامپیوتر و … نموده است که بازدید کنندگان و علاقه مندان رشته های نام برده شده می توانند پس از ورود به سایت و در بخش مقاله ها به خواندن  آن ها بپردازند.

هم چنین سایت مارکت کد اقدام به انتشار پکیج هایی از نرم افزارهای مهندسی نموده است که با خرید آن ها می توان از صفر تا صد آشنایی با یک نرم افزار و انجام پروژه های مختلف با آن را بیاموزید.


مقاله مرتبط: مارکت کد، مرجع کدها و برنامه های علوم محاسباتی ایران


در این پکیج ها سعی شده است که به مهم ترین مباحث رشته های مختلف مهندسی پرداخته شود تا افراد بیشتری بتوانند از مزایای این پکیج ها بهره مند شوند. هم چنین پکیج هایی نیز از پرکاربردترین و مهم ترین نرم افزارهای مهندسی هم چون فرترن, کامسول, انسیس- فلوئنت, متلب و اپن فوم در نظر گرفته شده است که با یادگیری آن ها می توانید به انجام پروژه های مختلفی با نرم افزارهای ذکر شده بپردازید.

پکیج های ارایه شده با تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده است تا علاقه مندان بتوانند با پرداخت هزینه کمتر از خدمات بیشتری بهره مند شوند. تنها کافیست که برای خرید پکیج ها برر روی عناوین زیر کلیک نمایید.

۱ دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه