مجله خبری هاست ایران » کسب و کار » فیلتر کردن ایمیل‌ها بر اساس زمان در gmail
کسب و کار مدیریت و برنامه ریزی

فیلتر کردن ایمیل‌ها بر اساس زمان در gmail

فیلتر کردن ایمیل‌ها بر اساس زمان ارسال و دریافت در جیمیل

جستجو در میان ایمیل‌ها (فیلتر کردن ایمیل) در حساب کاربری جیمیل مشکلی است که همه ما خواه‌ناخواه درگیر آن می‌شویم. اما این در صورتی است که ما سازوکار استفاده از نوار جستجوی جیمیل را ندانیم.

ابزارهای مختلفی برای کمک به جستجو در حساب کاربری جیمیل وجود دارد. اما ابزاری که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت به شما کمک می‌کند تا با ایجاد بازه زمانی مشخص، ایمیل‌های ارسال‌شده و یا دریافتی خود را در یک بازه جستجو نمایید.

می‌توانید برای فیلتر کردن ایمیل‌ های خود از فرمت “Epoch Time” استفاده نمایید که با ایجاد محدودیت زمانی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد. Epoch time یا UNIX time ثانیه‌هایی است که از ابتدای ژانویه ۱۹۷۰  سپری‌شده است. این زمان به‌وسیله ابزارهای مختلف قابل‌محاسبه است ازجمله این ابزارها می‌توان “ctrlq” را نام برد که کار کردن با آن بسیار ساده است.

پس از تبدیل بازه‌های زمانی به فرمت Epoch شما می‌توانید با کپی کردن آن در نوار جستجوی جیمیل، ایمیل‌های ارسالی یا دریافتی در بازه موردنظر خود را مشاهده نمایید.

فیلتر کردن ایمیل‌

برای مشخص کردن بازه زمانی موزد نظر از Before و After که به ترتیب ساعت شروع و اتمام دوره زمانی را نشان می‌دهد استفاده نمایید سپس با کلیک بر روی گزینه Search تمامی ایمیل‌های ارسالی در بازه سفارشی‌سازی شده را مشاهده خواهید نمود.

منبع hongkiat

افزودن دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه