مجله خبری هاست ایران » کسب و کار » چهارمین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود

پربازدید‌ترین‌های ماه

استارت آپ کسب و کار

چهارمین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود

چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران

چهارمین دوره ی همایش آینده وب و موبایل در روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر ماه در دانشگاه امیر کبیر برگزار می شود.

همایش آینده وب و موبایل، یک رویداد دو روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ی وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.

در رویداد امسال همانند سال های پیش، روندهای تازه جهانی که در آینده ی نزدیک در حوزه ی فناوری های وب و موبایل کشور می بایست به وقوع بپیوندد مورد بررسی و نقد قرار می گیرد. طبق روال هر سال، در این رویداد از کسانی که در حوزه های تخصصی خود علاوه بر دانش فنی، قدم های اجرایی و ملموسی برداشته اند دعوت شده، تا تجربیات خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارند.

شرکت کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوریهای آینده ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می توانند موقعیتهای شغلی و هم تیمی های جدید برای کسب وکار خود بیابند.

پوستر همایش آینده وب و موبایل ایران

این همایش برای مدیران ارشد سازمانها، صاحبان کسب وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه دهندگان وب سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.

در چهارمین همایش آینده وب و موبایل موضوعاتی حول مدیریت و توسعه نرم‌افزار، بازاریابی دیجیتالی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا مطرح خواهد شد. همچنین در روز دوم همایش نیز کارگاه‌های آموزشی با هدف انتقال دقیق‌تر و تجربی برخی از محتوای رویداد تدارک دیده شده است که علاقمندان می‌توانند در صورت تمایل در یکی از این کارگاه‌ها که بصورت همزمان برگزار می‌شود شرکت نمایند.

جهت ثبت‌نام در همایش می توانید به وب سایت چهارمین همایش آینده وب و موبایل مراجعه کنید.

تخفیف ثبت نام

تخفیف ثبت نام همایش آینده وب و موبایل

هاست ایرانی‌های عزیز می توانند با وارد کردن کد تخفیف hostiran در هنگام ثبت نام، از ۲۵ هزار تومان تخفیف ویژه بهره مند شوند.

افزودن دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه