مجله خبری هاست ایران » کسب و کار » استارت آپ » سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود
استارت آپ

سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود

همایش آینده وب و موبایل

دهم و یازدهم اسفند ماه ۹۶، سومین همایش آینده وب و موبایل ایران با سخنرانی بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار خواهد شد.

همایش آینده وب و موبایل، رویدادی دوروزه است که در آن برجسته‌ترین متخصصان و صاحب‌نظران صنعت وب و موبایل ایران، از روندهای جهانی فناوری‌های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای است به چشم‌انداز آینده وب و موبایل در جهان و هم‌چنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی.

شرکت‌کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می‌توانند موقعیت‌های شغلی و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند.

این همایش برای مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه‌مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.

مجید علوی‌زاده ضمن اعلام این که همایش سال ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت کننده و ۱۸هزار بازدیدکننده آنلاین برگزار شد، گفت: همایش پارسال با برخورداری از کیفیت قابل قبول و جلب رضایت فعالان این حوزه، توانست اثر شایسته‌ای در نگرش فنی بزرگان صنعت ایجاد کند.

پوستر سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران»

دبیر همایش آینده وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد اعلام کرد: امسال پیش از برنامه‌ریزی نهایی برای برگزاری، طی یک فراخوان از همه فعالان و صاحب‌نظران خواستیم موضوع‌های موردنظرشان را برای ارائه سخنرانی اعلام کنند. او افزود به این ترتیب ما امسال علاوه بر این که بزرگان سرشناسی مانند جادی میرمیرانی، مصطفی لامعی، جلال روحانی و مجتبی طباطبایی را به عنوان سخنران خواهیم داشت، چند سخنران جوان و استعدادهای کمتر دیده‌شده‌ای را نیز به عنوان ارائه دهنده معرفی خواهیم کرد.

علوی زاد افزود چند سخنران انگیزشی و الهام‌بخش هم در برنامه خواهیم داشت که توانیاب موفق، وحید رجبلو هم یکی از آنان است.

محورهای همایش امسال، اینترنت چیزها، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و فین‌تک هستند و در پایان، به شرکت کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.

جهت ثبت‌نام در همایش می توانید به وب سایت سومین همایش آینده وب و موبایل مراجعه کنید.

تخفیف ثبت نام

هاست ایرانی‌های عزیز می توانند با وارد کردن کد تخفیف hostiran در هنگام ثبت نام، از ۵۰ درصد تخفیف ویژه بهره مند شوند.

 

⁠ خبر مهم : طبق اعلام دبیر همایش سالانه آینده وب و موبایل ایران، تاریخ برگزاری این همایش تغییر کرد.

طبق اعلام قبلی قرار بود این همایش در تاریخ ۱۰ و ۱۱ اسفند برگزار شود که به دلایلی فنی تاریخ برگزاری آن با یک هفته تاخیر به ۱۷ و ۱۸ اسفند تغییر کرد.

همایش آینده وب و موبایل، رویدادی دو روزه است که در آن برجسته‌ترین متخصصان و صاحب‌نظران صنعت وب و موبایل ایران، از روندهای جهانی فناوری‌های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند، این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده وب و موبایل در جهان و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.

⬅️ هرگونه سوال و یا مشکلی در خصوص ثبت‌نام دارید می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۵۱۱۹۷۶۷ و یا آدرس ایمیل contact@wsschool.org تماس بگیرید.

منبع wsschool

۲ دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه