یکی از راه‌های ارائه خدمات آنلاین انتخاب و ثبت نام دامنه متناسب با کسب و کار است.TLD یا پسوندهای مختلفی برای دامنه وجود دارد تا هر حوزه با توجه به نوع فعالیتش بتواند نام دامنه خود را انتخاب و به ثبت رساند. پسوند دامنه marketing. برای بازاریابان، شرکت‌های بازاریابی و هر شخصی که در صنعت بازاریابی فعالیت می‌کند مناسب است. کاربران با مشاهده پسوند Marketing. به نوع فعالیت وب‎‌سایت شما پی خواهند برد.

اگر قصد دارید در وب سایت یا وبلاگ خود مشاوره بازاریابی ارائه دهید، می‌توانید با استفاده از خلاقیت یک هک دامنه MARKETING. مانند TipsFor.MARKETING را ثبت کنید. با خرید پسوند مارکتینگ، بازاریابی خود را همین امروز آنلاین کنید!

اگر قصد ثبت پسوند دامین Marketing. را دارید، می‌توانید به وب‌سایت هاست ایران مراجعه نموده و دامین مورد نظر خود را جستجو و ثبت نمایید. برای خرید دامنه Marketing. کلیک نمایید.


مقاله مرتبط: ثبت دامنه و انتخاب هاست مناسب [اینفوگرافیک]


[btn_callaction link=”https://design.hostiran.net/host-domain-landingpage/” label=”اطلاعات بیشتر” text=”برای مشاهده لیست کامل پسوند‌های دامنه،قیمت‌ها و شرایط مربوط به ثبت دامین، خدمات میزبانی وب و همچنین انتقال دامین خود به دیتاسنتر هاست ایران، بر روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با واحد فروش میزبانی وب به شماره ۰۲۱۲۸۳۱۰ تماس حاصل فرمایید.”]