راهنمای خرید افزونه دیجیتس
راهنمای خرید افزونه دیجیتس

افزونه دیجیتس یکی از افزونه‌های محبوب سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که بسیاری از کاربران سایت‌های وردپرسی، از آن استفاده می‌کنند. یکی از قابلیت‌های محبوب DIGIT، ارسال کد احراز هویت است که باعث شده این افزونه جزو پرکاربردترین‌ پلاگین‌ها قرار بگیرد.

بسیاری از برنامه نویسان این افزونه محبوب را به زبان فارسی توسعه داده‌اند. برخی افزونه را به صورت نال شده و رایگان و برخی با هزینه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

پس از مدتی از انتشار این افزونه شاهد این بودیم که برخی از سایت‌ها اقدام به انتشار رایگان یا با هزینه این افزونه کرده‌اند.

باید توجه داشت که برخی از نسخه‌های رایگان نال شده و یا نسخه‌های قدیمی افزونه digits هستند و مشکلاتی دارند که در نسخه‌های جدید، برطرف شده است.

بنابراین توصیه می‌شود که حتماً افزونه دیجیتس را از سایت‌های معتبر مثل ژاکت تهیه کنید. افزونه ارائه شده در سایت ژاکت توسط مرساوب توسعه و پشتیبانی می‌شود.

برای خرید افزونه ارائه شده در وب سایت ژاکت بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

[mks_button size=”large” title=”خرید افزونه از ژاکت” style=”squared” url=”https://www.zhaket.com/web/mobile-number-signup” target=”_blank” bg_color=”#88d651″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=”” nofollow=”1″]

راهنمای خرید افزونه دیجیتس

علی رجبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7  +  2  =