مجله خبری هاست ایران » کسب و کار » چگونه ایمیل خبرنامه‌ جذاب طراحی و ارسال کنیم؟
  • mag-telegram.jpg
  • landing96-300-420.jpg
بازاریابی طراحی و توسعه کسب و کار

چگونه ایمیل خبرنامه‌ جذاب طراحی و ارسال کنیم؟

چگونه ایمیل خبرنامه‌ جذاب طراحی و ارسال کنیم؟

ایمیل خبرنامه یکی از اولین و مهم‌ترین راه‌های ارتباط با مشتریان کنونی و جذب بازدیدکنندگان جدید است. هنگامی‌که شما برای توسعه کسب‌وکار خود خبرنامه ارسال می‌کنید، به یک ایمیل با طراحی عالی احتیاج دارید که توجه خواننده را جلب کنید. یک طراحی مناسب، خواننده را تشویق می‌کند که از وب‌سایت شما بازدید کند و حتی، نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری را افزایش دهد.

اما چگونه این طراحی را انجام می‌دهید؟ در این مقاله ما ابزار و منابع لازم برای طراحی و تولید این ایمیل‌ خبرنامه‌های جذاب را به شما معرفی می‌کنیم. آن‌ها را امتحان کنید تا متوجه شوید که کدام‌یک برای کسب‌وکار شما بهترین نتیجه را دارد.

ابزارهای طراحی ایمیل خبرنامه

با دیدن همه اطلاعات انباشته‌ای که روی اینترنت پیدا می‌شود، خیلی از طراحان به توانایی خود برای طراحی ایمیل‌های زیبا و فوق‌العاده شک می‌کنند. اگر شما هم یکی از آن‌ها هستید، اپلیکیشن‌هایی که در این مقاله معرفی می‌کنیم، اطمینان و آرامش را به شما بازخواهند گرداند.

Postcards

Postcards

Postcards با این انگیزه ساخته‌شده تا به شما در طراحی خبرنامه‌های عالی کمک کند. قابلیت بسیار خوب drag and drop این برنامه، شمارا قادر می‌کند که به‌راحتی خبرنامه‌های زیبا تولید کنید.

ایمیل‌هایی که در این اپلیکیشن تولید می‌شود، از HTML استفاده می‌کند که برای همه ایمیل‌های محبوب بهینه‌سازی شده است. اگر شما از mailchimp یا Shopify استفاده می‌کنید، حتی نیازی به تغییر و اصلاح کد ندارید.


مقاله مرتبط: چرا برخی از خبرنامه های ایمیلی موفق نمی شوند؟


استفاده از این برنامه به شما اجازه می‌دهد که تأثیر دیداری مثبت، روی خواننده داشته باشید. بیش از ۷۰ کامپوننت مختلف برای طراحی سفارشی وجود دارد. به‌راحتی می‌توانید رنگ برند خود را به ایمیل اضافه کنید و باوجود ۸۰۰ فونت متفاوت، شما حتماً بهترین گزینه برای سبک خود را پیدا خواهید کرد.

اگر در جستجوی اپلیکیشنی برای طراحی ایمیل‌های چشم‌گیر هستید که ساده و درعین‌حال مدرن و خلاق باشد، این اپلیکیشن مناسب شماست. اگر علاقه دارید که ابتدا آن را امتحان کنید، نسخه رایگان آزمایشی هم وجود دارد. به‌محض اینکه قابلیت‌های برنامه را ببینید، متوجه می‌شوید که تولید ایمیل‌های زیبا کار بسیار راحتی است و مشتری دائم پست کاردز خواهید شد.

Benchmark

Benchmark

Benchmark یک اپلیکیشن ساده برای تولید ایمیل است، که الگوهای فراوان متنی و چندرسانه‌ای ارائه می‌دهد. اگر برند شما، رنگ ویژه‌ای دارد، این برنامه جزئیات بسیار زیبایی تولید خواهد کرد که روی سایزهای مختلف صفحه‌نمایش، قابل‌توجه خواهند بود. همچنین شما می‌توانید عکس و ویدئوهای طراحی‌شده خود را در بِنچ‌مارک ذخیره کنید تا در آینده هم از آن‌ها استفاده کنید.

Campaign monitor

Campaign Monitor

Campaign monitor ابزار بسیار خوبی است که شما می‌توانید برای کدینگ template ایمیل استفاده کنید. تمرکز اپلیکیشن بر روی راحتی در استفاده است اما نتیجه کار بسیار فراتر از یک کار ساده است.

این اپلیکیشن تعداد مختلفی الگو باقابلیت drag and drop دارد تا گزینه‌های سفارشی زیادی ایجاد کند. شما همچنین می‌توانید از کدهای ساده ایمیل، برای طراحی الگوی مخصوص خود استفاده کنید. برای host فایل‌های CSS و assets، کمپین مانیتور اپلیکیشن خوبی است. شما به‌عنوان یک طراح، حتی می‌توانید الگوهای سفارشی خود را تولید و به مشتریان بفروشید!

Campayn

Campayn

Campayn برای انتقال مخاطبین از اپلیکیشن ایمیل ساخته‌شده و اطلاعات شمارا به‌صورت دفترچه تلفن ذخیره می‌کند. این اطلاعات شامل پروفایل شبکه‌های اجتماعی کانتکت‌های شما هم خواهد بود. این برنامه الگوهایی برای ارسال ایمیل‌های بسیار زیبا ارائه می‌دهد و ویرایشگر برنامه به شما کمک خواهد کرد که طراحی را به سلیقه خود نزدیک‌تر کنید. ایمیل‌های شما در قالب یک صفحه دیده می‌شود که به شما اجازه می‌دهد که بلافاصله تغییرات لازم را ایجاد کنید.

وقتی شما از کمپین استفاده می‌کنید، می‌توانید بر اساس اولویت‌ها و علایق مخاطبین را به لیست‌های متفاوتی تقسیم کنید تا مطمئن شوید که هر مخاطبی، فقط محتوای موردعلاقه خود را دریافت خواهد کرد.

Emma

Emma

Emma با تأمین الگوهای متفاوت برای مناسبت‌ها و نیازهای شما، کمک خواهد کرد تا ایمیل‌ی با محتوا و تصاویر چشم‌گیر و مطابق با برنامه‌ریزی مناسب ارسال کنید، چراکه به‌عنوان یک طراح، شما چیزی کمتر از این نمی‌خواهید.

Emma تیمی حرفه‌ای برای ارائه خدمات دارد که ایمیل و محتوای شمارا طراحی و نتیجه را تجزیه‌وتحلیل می‌کند تا تعامل با مشتری را بیشتر کنید. می‌توانید از این خدمات یک‌بار برای Marketing Strategy مؤثر استفاده کنید و از آن در ایمیل‌های آینده خود هم استفاده مجدد کنید.

MailChimp

MailChimp

MailChimp اپلیکیشنی بسیار عالی برای کمک به شما در طراحی ایمیل‌های سفارشی است. شما قادر خواهید بود که پروفایل اعضای خبرنامه خود را نظارت کنید تا متوجه شوید که کدام مشتری از محتوای خبرنامه استفاده می‌کند و حتی با آن ارتباط برقرار می‌کند. برای طراحی سفارشی متناسب با شرکت یا برند خود، حتماً از ویرایشگر drag and drop میل چیمپ استفاده کنید.

Canva

Canva

Canva یک سرویس آنلاین رایگان است که در طراحی خبرنامه‌های سفارشی به شما کمک می‌کند. یک کتابخانه بسیار خوب از الگوهای حرفه‌ای دارد. همچنین می‌توانید از میان عکس‌های استوک فراوانی که دارد، انتخاب کنید تا احساسی متناسب باهدف خود، برای خواننده ایجاد کنید. این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد که برای رسیدن به حداکثر تأثیر، عکس‌ها را ویرایش یا فیلتر کنید. همچنین می‌توانید از Canva برای تولید محتوا استفاده کنید. به‌محض اینکه ایمیل شما آماده شد، ذخیره و ارسال کنید.

Foundation

Foundation for Emails

Foundation انتخاب خوبی برای تولید ایمیل با یک application ساده است. این اپ به شما اجازه می‌دهد تا با صرف زمان کمتر برای coding، نتیجه مستمر ایجاد کنید و زمان صرفه‌جویی شده را روی جنبه هنری و زیبایی ایمیل خود صرف کنید.

ابزارهای Inlining CSS

هنگام طراحی و تولید ایمیل، شما هم با HTML و هم با CSS کار خواهید کرد. HTML به شما اجازه می‌دهد که ابتدا قالب کلی را طراحی و سپس محتوا را در آن جاگذاری کنید؛ اما CSS با انتخاب رنگ و فونت متناسب محتوا، برای ایجاد ظاهری شیک و چشم‌گیر، استفاده می‌شود.

وقتی شما ایمیل‌های خود را Inline می‌کنید، درواقع، CSS را مستقیم در HTML استفاده می‌کنید. برای این کار، کد خود را در یک خط در صفحه استایل قرار می‌دهید و این استایل را در HTML استفاده می‌کنید. هنگام کار با ایمیل‌هایی مثل جی‌میل، این استایل‌ها بسیار مهم هستند.

ابزارهای معرفی‌شده در ادامه مقاله، به شما کمک می‌کنند تا هنگام تولید ایمیل‌های خود، از استایل‌های این‌لاین استفاده کنید تا خبرنامه‌ای بسیار حرفه‌ای ارسال کنید.

CSS Inliner

CSS Inliner

CSS Inliner ابزار خوبی برای اتوماسیون این‌لاین کردن CSS ایمیل است. برای این کار، کد HTML را در ایمیل خود کپی کرده و دکمه Convert را فشار دهید. با یک نتیجه ایمیل‌پسند مواجه خواهید شد.

Premailer

Premailer

Premailer یک ابزار عالی است که کد HTML و CSS شمارا می‌گیرد و یک الگوی این‌لاین شده تحویل می‌دهد. این اپلیکیشن یک کد خیلی مرتب و یک الگوی ایمیل ایجاد می‌کند که آماده مصرف است. پری میلر گزینه محبوبی است که به خیلی‌ها کمک کرده است.

MailChimp CSS Inliner

MailChimp CSS Inliner

MailChimp Inliner ابزاری ساده و مؤثر است که تنها از شما می‌خواهد HTML را از ایمیل خود کپی کرده و دکمه تبدیل را فشار دهید. به‌محض این کار، یک الگوی آماده ارسال خواهید داشت.

CampaignMonitor CSS Inliner

CampaignMonitor CSS Inliner

CampaignMonitor Inliner یک ابزار ساده است که کار نوشتن CSS Inliner شده را بسیار راحت می‌کند. کد HTML خود را کپی کرده و این ابزار مابقی کار را برای شما انجام خواهد داد.

ابزارهای تست خبرنامه‌

هنگامی‌که آماده ارسال ایمیل‌های خود هستید، بهتر است ابتدا آن‌ها را تست کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا متوجه شوید که ایمیل شما در سایزهای مختلف صفحه‌نمایش چگونه به نظر می‌آید. همچنین می‌توانید ایمیل را برای خود ارسال کنید تا تست کنید که در ایمیل‌های مختلف چگونه رتبه‌بندی خواهد شد. در ادامه مقاله، برنامه‌هایی برای تست ایمیل معرفی می‌شوند. حتماً پیش از ارسال ایمیل خبرنامه، از یکی از آن‌ها استفاده کنید.

Litmus Spam Testing

Litmus Spam Testing

Litmus Spam Testing ابزاری عالی برای اسکن ایمیل توسط ۲۵ تست مختلف است. به شما اجازه می‌دهد فاکتورهایی را شناسایی کنید که مانع دریافت ایمیل شما در inbox مشتری خواهد شد. همچنین در اصلاح این مشکل به شما کمک خواهد کرد. وقتی از این ابزار استفاده می‌کنید، می‌دانید که به‌احتمال‌زیاد، ایمیل شما در اینباکس مشتری خواهد رسید.

Email on Acid

Email on Acid

Email on Acid تست ایمیل برای وجود اسپم را راحت می‌کند. می‌توانید بازبینی کنید که ایمیل شما در دیوایس‌های متفاوت چگونه به نظر می‌آید. همچنین می‌توانید ایمیل خود را از دیدگاه یک مشتری بخوانید، در این صورت متوجه می‌شوید که آن‌ها چه چیزی دریافت می‌کنند. هرگونه مشکل در HTML که روی قالب و طراحی ایمیل تأثیرگذار باشد، شناسایی و هایلایت می‌شود. اسید به شما کمک خواهد کرد که مؤثرترین ایمیل ممکن را برای مشتریان خود بفرستید.

Newsletter Spam Test

Newsletter Spam Test

Newsletter Spam Test ابزاری آسان و مؤثر که کیفیت خبرنامه را تست می‌کند. رتبه ‌ایمیل خود در رتبه‌بندی اسپم‌ها را با این برنامه بررسی کنید؛ و از همه بهتر اینکه، این برنامه رایگان است!

Inbox Inspector

Inbox Inspector

Inbox Inspector همه ایمیل‌های شمارا در یک مکان به‌صورت آسان و مؤثر بررسی می‌کند. دیگر نیازی نیست که ایمیل‌های متفاوت خود را جداگانه تنظیم و بررسی کنید، این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد ایمیل‌های خود را در سایزهای متفاوت صفحه‌نمایش و در برنامه‌های پرکاربرد ببینید. برای استفاده و گرفتن نتیجه از این اپلیکیشن، شما حتی نیازی به دانش programming ندارید، این ابزار بسیار عالی، جایگزینی ساده است که همه کارها را برای شما انجام می‌دهد.

PreviewMyEmail

PreviewMyEmail

PreviewMyEmail ابزاری است که به شما فرصت ارزیابی کمپین ایمیلی خود و نظارت بر نتیجه را می‌دهد. به شما اجازه می‌دهد تا اشتباهات موجود در طراحی ایمیل خود را بلافاصله شناسایی و اصلاح کنید.

Postmark

Postmark

Postmark ابزاری است که ایمیل شمارا از جهت اسپم بودن ارزیابی می‌کند؛ اما ممکن است که استفاده از این اپلیکیشن کمی پیچیده باشد. برای استفاده مؤثر، شما به کد HTML نیاز دارید و همچنین، باید سربرگ‌ها را هم اضافه کنید؛ اما در عوض، تست کاملی انجام می‌دهد و رتبه‌ای به شما می‌دهد که بیانگر اسپم بودن یا نبودن ایمیل شماست.

کلام آخر

ابزارهای بسیاری وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا ایمیل خبرنامه تولید و بررسی کنید. انتخاب شما به سطح دانش شما در این زمینه بستگی دارد و اینکه تا چه حد به یادگیری برنامه‌نویسی علاقه دارید.

امیدواریم که گزینه‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم به شما کمک کنند تا ابزاری را که مناسب نیازهای شماست، پیدا کنید. در این صورت شما خبرنامه‌هایی ارسال خواهید کرد که هم چشم‌گیر هستند و هم اسپم نیستند. درنتیجه باعث افزایش نرخ تبدیل و تعامل بیشتر با مشتریان شما خواهند شد.

 

 

ابزار بهینه سازی وب هاست ایران

افزودن دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه