مجله خبری هاست ایران » طراحی و توسعه » 7 سایت برای ساخت آواتار و کمیک
ابزار طراحی و توسعه گرافیک نقد و بررسی

7 سایت برای ساخت آواتار و کمیک

بر خلاف باور عمومی، ساخت آواتار و کمیک‌ها فقط برای بچه‌ها نیستند. کمیک‌ها یا داستان‌های بصری، موضوع را به‌صورت بصری ارائه می‌دهند که تجربه‌ای منحصربه‌فرد است. به‌طور کلی، اگر شما توانایی نقاشی و ذوق هنری داشته باشید، می‌توانید کمیک‌های خود را طراحی کنید.

اما این روزها هر کسی که بخواهد، می‌تواند به‌صورت آنلاین و فقط با چند کلیک ساده، داستان‌های کمیک برای خود را ایجاد کند. همچنین می‌توانید شخصیت‌های گوناگون و یا حتی شخصیت خود را در موقعیت‌ها و مکان مختلف بسازید. در ادامه اپلیکیشن و وب‌سایت‌های برتر در زمینه ساخت آواتار و داستان‌های تصویری را معرفی و بررسی می‌کنیم.

Face Your Manga

Face Your Manga

Face Your Manga جزو بهترین وب‌سایت‌ها برای ایجاد و به اشتراک‌گذاری یک نسخه کارتونی از خودتان است. این یک برنامه ساده به شما امکان می‌دهد که هم آواتار خودتان را بسازید و هم از آواتار چهره‌های محبوب را انتخاب و چهره خود را طراحی کنید! شما همچنین می‌توانید، بر روی آواتارهای دیگر تغییرات ایجاد کنید و برای خودتان شخصی‌سازی کنید.

bitmoji  

bitmoji  

bitmoji به شما کمک می‌کند تا یک نسخه کارتونی از خودتان ایجاد کنید. شما می‌توانید مدل موهای خود را انتخاب کنید، آرایش کنید، اندازه صورت را تنظیم کنید و حتی لباس را عوض کنید. می‌توانید در سه حالت دسکتاپ اپ‌استور و گوگل پلی از این برنامه استفاده کنید.

MakeBeliefsComix.com

make-beliefs-comix

MakeBeliefsComix ابزار ایجاد کمیک رایگان است که برای کاربران و دانش آموزان، بسیاری از شخصیت‌ها، قالب‌ها و پیشنهادها برای ساخت کمیک‌های مختلف را فراهم می‌کند. استفاده از آن بسیار آسان است و کاربران به‌راحتی می‌توانند بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنند.

Comic Master

comic-master

Comic Master یک سایت مبتنی بر فلش و با قابلیت کاربری آسان است. با استفاده از این سرویس، می‌توانید قهرمانان کمیک خود را بسازید و بر اساس آن و داستان‌های اصلی را برای آن‌ها ایجاد کنید.

از طریق چند مرحله ساده و گام‌به‌گام روند ایجاد کمیک آغاز می‌شود و در پایان می‌توانید داستان تصویری زیبا بسازید.

Pixton

pixton

Pixton یک ابزار طراحی کمیک از طریق Drag and Drop  است که اجازه می‌دهد تا هرکسی بتواند کمیک‌های خود را بدون نیاز داشتن به استعدادهای هنری ایجاد کند.

تنها کاری که لازم است انجام دهید عضویت در این وب‌سایت است. پس از آن می‌توانید کمیک‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Write Comics

write-comics

Write Comics یکی دیگر از سایت‌های ساده برای ایجاد داستان‌های کمیک است.  نیازی به ثبت‌نام یا پر کردن اشکال مختلف فرم در وب‌سایت ندارید. پس زمینه را از منو انتخاب کنید و شخصیت‌ها و حباب‌های گفتاری را بر روی آن‌ها قرار دهید تا داستان تصویری شما شکل بگیرد.

wittycomics

witty-comics

wittycomics برای معلمان و دانش‌آموزانی که در حال یادگیری زبان هستند، بسیار مفید است. این سرویس به شما اجازه می‌دهد بین دو کاراکتر گفتگو کنید .

با استفاده از این ابزار می‌توانید یک صحنه از قبل گرفته شده انتخاب کنید، شخصیت‌های خود را انتخاب کنید و نوشته‌های خود را بر روی کاراکتر قرار دهید.

افزودن دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه