مجله خبری هاست ایران » طراحی و توسعه » معرفی کتاب استراتژی محتوا برای وب
  • mag-telegram.jpg
  • landing96-300-420.jpg
سئو و بهینه سازی سایت طراحی و توسعه

معرفی کتاب استراتژی محتوا برای وب

معرفی کتاب استراتژی محتوا برای وب

«استراتژی محتوا برای وب» کتابی کاربردی، کوتاه و روان است برای کسانی که می‌خواهند بدانند استراتژی محتوا چیست، چرا اهمیت دارد و چگونه می‌توان به آن پرداخت. فرآیندها و روش‌های ارائه شده در این کتاب برای انواع محتوا، نه فقط متن، قابل استفاده است. نویسندگان این کتاب، کریستینا هالورسن و ملیسا رچ، همان کسانی هستند که اصطلاح استراتژی محتوا را نخستین بار به کار بردند و مترجمین کتاب استراتژی محتوا برای وب نیز نسیم قیاسی و آرش آذرنگ هستند. مخاطبان استراتژی محتوا برای وب در وهله نخست، محتوا سازان، به‌ویژه تولیدکنندگان محتوا برای وب و فعالان حوزه تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی هستند. مدیران عامل و مدیران شرکت‌هایی که در پی ایجاد تحول و کارآیی بیشتر در شیوه‌های تبلیغات خود هستند، و دانشجویان و علاقه‌مندان به رشته‌های مدیریت، بازاریابی، تبلیغات و علوم ارتباطات نیز می‌توانند مخاطبان عمده این کتاب باشند.

از بحران دائمی تا موفقیت صعودی

داشتن محتوای خوب به معنی کسب‌وکار خوب است. اگر محتوای مفیدی نداشته باشید، طراحی مجدد وب‌سایت کمک زیادی به شما نمی‌کند. اگر محتوای شما پتانسیل داشته باشد و شما می‌دانید درآمد جدید و فرصت‌های صرفه‌جویی در هزینه وجود دارد، اما مطمئن نیستید که از کجا باید شروع کنید، چگونه می‌توان ارزش محتوا را در هنگام برنامه‌ریزی برای موفقیت بلندمدت خود درک کرد؟


مقاله مرتبط: چگونه رتبه‌بندی محتوای خوب را افزایش دهیم؟


کتاب استراتژی محتوا برای وب می‌تواند برای سازمان‌ها در سراسر جهان، مفید واقع شود و همچنین راهنمای خوبی برای استراتژی محتوا است. با مطالعه این کتاب موارد زیر را درک خواهید کرد:

استراتژی محتوا و ارزش کسب‌وکار آن

کشف فرآیندها و افراد پشت یک استراتژی محتوای موفق

تصمیم‌گیری دقیق و قابل‌دستیابی در مورد محتوای ایجاد و چگونگی انجام آن

پیدا کردن چگونگی ایجاد یک مورد کسب‌وکار برای استراتژی محتوا

کتاب استراتژی محتوا برای وب در ۲۱۵ صفحه شامل ۱۲ فصل توسط دفتر پژوهش‌های فرهنگی منتشر شده و به چاپ دوم رسیده است. این کتاب را علاوه بر کتاب‌فروشی‌های معتبر، می‌توانید در وب‌سایت این انتشارات به نشانی www.iranculturalstudies.com  یا با سفارش تلفنی به ۸۸۸۴۹۴۶۱ تهیه فرمایید.

کتاب حاضر درباره استراتژی محتوا، راهنمای برنامه‌هایی برای تولید، ارائه و نظارت بر محتوایی است که محصول را معرفی می‌کنند. این کتاب پیش‌درآمدی برای کاربرد عملی استراتژی محتوا است. مخاطبان اصلی این کتاب محتوا سازان و فعالان حوزه تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی هستند.

خرید کتاب استراتژی محتوا برای وب

ابزار بهینه سازی وب هاست ایران

افزودن دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه