سومین همایش توسعه دهندگان آی او اس ایران برگزار می شود
سومین همایش توسعه دهندگان آی او اس ایران برگزار می شود

راهنمای مطالعه

بعد از استقبال کاربران از اولین و دومین همایش توسعه دهندگان آی او اس ایران در دوسال گذشته، سومین دوره این همایش، جمعه ۲۳ شهریورماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.

در این رویداد یک روزه، جمعی از برنامه‌نویسان و بازی‌سازان موفق کشور حضور دارند و دانش و تجربه خود را به اشتراک می‌گذارند. در همایش توسعه‌دهندگان iOS ایران پیچ‌وخم‌های شروع برنامه‌نویسی آی‌اواس به علاقه‌مندان آموزش داده خواهد شد و آنها با روش‌های فروش و عرضه برنامه‌های خود آشنا می‌شوند.

همایش توسعه دهندگان آی او اس ایران

همچنین دو پنل گفتگو با برنامه‌نویسان و بازی‌سازان مطرح کشور جهت اشتراک‌گذاری تجربه‌های آنها در سومین همایش توسعه‌دهندگان آی‌اواس ایران برگزار می‌شود.

در این همایش گروهی از برترین برنامه‌‌ نویسان و بازی ‌سازان کشور حضور دارند تا دانش و تجربیات خود را در این زمینه به اشتراک بگذارند. در این رویداد یک روزه پیچ و خم های شروع برنامه نویسی ios  و روش های فروش و عرضه برنامه آموزش داده خواهد شد.

در این گردهمایی دو پنل گفتگو با برنامه نویسان و بازی سازان مطرح کشور جهت اشتراک گذاری تجربه های آن ها این عرصه وجود دارد.

اگر شماهم به دنبال اجرای سریع‌ تر ایده‌ های خود هستید، این رویداد یک روزه می‌ تواند فرصتی مناسب برای شروع فعالیت حرفه ‌ای در این حوزه باشد.

محل برگزاری

تهران ، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان، پارک اندیشه ، فرهنگسرای اندیشه

تخفیف ویژه

هاست ایرانی‌های عزیز می توانند با وارد کردن کد تخفیف hostiran در هنگام ثبت نام، از ۳۰ هزار تومان تخفیف ویژه ثبت نام همایش بهره مند شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وبسایت appleconf.com مراجعه نمایند.

[mks_button size=”large” title=”رزرو همایش” style=”squared” url=”https://evand.com/events/appleconf3″ target=”_blank” bg_color=”#88d651″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=”” nofollow=”1″]

سومین همایش توسعه دهندگان آی او اس ایران برگزار می شود

علی رجبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

26  +    =  29