مجله خبری هاست ایران » چند رسانه ای » 100 وب سایت پر بازدید که بر اینترنت فرمانروایی می‌کنند
چند رسانه ای شبکه

100 وب سایت پر بازدید که بر اینترنت فرمانروایی می‌کنند

100 وب سایت پر بازدید

حدود ۱.۱ میلیارد وب‌سایت در فضای اینترنت وجود دارد، اما ترافیک و بازدید بالا در محیط اینترنت تنها مخصوص به سایت‌های منتخب است. به‌عنوان‌مثال موتور جستجوی معروف گوگل، یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های دنیا است که ماهانه حدود ۲۸ میلیارد بازدیدکننده دارد. نزدیک‌ترین آمار بازدید به گوگل، یوتیوب است که ماهانه حدود ۲۰.۵ میلیارد بازدیدکننده دارد.
در این مطلب نگاهی به اینفوگرافیک وب‌سایت Vodien می‌اندازیم، در این اینفوگرافیک ۱۰۰ وب‌سایت برتر رده‌بندی‌شده‌اند، این آمار بر اساس ترافیک سایت‌ها در آمریکا تهیه‌شده است و اطلاعات از آنالیزور آلکسا دریافت شده است.
اطلاعات بر اساس موضوع فعالیت و ارتباطات شرکت‌ها دسته‌بندی‌شده است، به‌عنوان‌مثال وب‌سایت گوگل ۴ زیرمجموعه در لیست ۱۰۰ سایت برتر دنیا دارد (گوگل، یوتیوب، بلاگر و گوگل یوزر کانتکت)، وریزون هم مالک Huffington Post و AOL.com است. مالکیت یاهو و Tumblr هم در اختیار وریزون بود.
این اینفوگرافیک نظر شمارا جلب خواهد کرد، در این لیست با وب‌سایت‌هایی روبه‌رو می‌شوید که شاید فکر این را هم نکرده باشید که این وب‌سایت‌ها در لیست برترین وب‌سایت‌های دنیا شناخته‌شده باشند.

برای مشاهده اینفوگرافیک در سایز بزرگتر، روی تصویر کلیک کنید

اینفوگرافیک 100 سایت اول دنیا
برای مشاهده اینفوگرافیک در سایز بزرگتر، روی تصویر کلیک کنید

۳ دیدگاه

کلیک برای ثبت دیدگاه